1 литър вода на седмица
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
6 мнения
• Страница 1 от 1
- Ogi
-
Плевен тийм
-
- Мнения: 3296
- Регистриран на: 5.09.2007
- Местоположение: Плевен!
- Пол: Мъж
- Кара: 323ti
- Мечтае да кара: 332ti
- Детайли за колата: сива
1 литър вода на седмица
Здравейте колеги, и аз много съжелявам че пиша в този раздел но нещо с колата ми не е наред....
миналата седмица колата ми започна да загрява... отворих видях че трябва да долея малко водичка... налях половин литър вода... и вчера отново започна да грее... отворих и долях 1 литър вода за да стигне до средата
искам да добавя че през тази 1 седмица двигателя буквално беше изнасилен
гонки дрифтове... италянски преследвания и т.н.
също така вчера се появи някакъв нов шум от двигателя... след 1500 оборота започва един звук който със натискането на педала става все по силен... при смяна на следваща скорост звука отново започва от 1500 оборота и със натискането става по силен... и т.н. със всяка по висока скорост... епа това е
миналата седмица колата ми започна да загрява... отворих видях че трябва да долея малко водичка... налях половин литър вода... и вчера отново започна да грее... отворих и долях 1 литър вода за да стигне до средата
също така вчера се появи някакъв нов шум от двигателя... след 1500 оборота започва един звук който със натискането на педала става все по силен... при смяна на следваща скорост звука отново започва от 1500 оборота и със натискането става по силен... и т.н. със всяка по висока скорост... епа това е

множко ми се вижда 1л.на седмица
аз за цяло лято няма да долея 1л.
предполагам де миналото лято съм долял не повече от 1л.за цялото лято
нали полира главата да не е нещо да не е станала както трябва.ако не ти тече от някаде значи не отива на добре работата
ходи в сервиза да видят кво е станало да не е тая другата полираната глава да е имала някакъв дефект или деда знам
аз за цяло лято няма да долея 1л.
нали полира главата да не е нещо да не е станала както трябва.ако не ти тече от някаде значи не отива на добре работата
ходи в сервиза да видят кво е станало да не е тая другата полираната глава да е имала някакъв дефект или деда знам
- vld
- Старши ентусиаст
-
- Мнения: 12860
- Регистриран на: 10.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: F11 535d, E84 2.3d
- Ogi
-
Плевен тийм
-
- Мнения: 3296
- Регистриран на: 5.09.2007
- Местоположение: Плевен!
- Пол: Мъж
- Кара: 323ti
- Мечтае да кара: 332ti
- Детайли за колата: сива
няма течове няма локвички... маслото е нормално... не е смесило с вода ( за сега ) шума е като турбо на дизелов автомобил
ако имате предположения казвайте
ако имате предположения казвайте
- Ogi
-
Плевен тийм
-
- Мнения: 3296
- Регистриран на: 5.09.2007
- Местоположение: Плевен!
- Пол: Мъж
- Кара: 323ti
- Мечтае да кара: 332ti
- Детайли за колата: сива
за моя радост... открихме теч
теча е в казанчето на радиатора ниско долу
а за моя още по голяма радост имам и резервен радиатор от старата ми кола

теча е в казанчето на радиатора ниско долу
а за моя още по голяма радост имам и резервен радиатор от старата ми кола
6 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


