Електронен блок за управление на климатроника.
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
5 мнения
• Страница 1 от 1
- joreto_88
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 416
- Регистриран на: 12.07.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: '01 E46 318Ci
Електронен блок за управление на климатроника.
Не можах да намеря подобна тема, а ако има такава се извинявам предварително.
Колко пари върви електронния блок за управление на дигиталния климатроник? Ще ходя да гледам една IS-ка с неработещ такъв блок и се допитвам до вас, за да си направя сметка има ли смисъл да я взимам. Интересува ме и нов и от морга.
Колко пари върви електронния блок за управление на дигиталния климатроник? Ще ходя да гледам една IS-ка с неработещ такъв блок и се допитвам до вас, за да си направя сметка има ли смисъл да я взимам. Интересува ме и нов и от морга.
- joreto_88
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 416
- Регистриран на: 12.07.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: '01 E46 318Ci
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=20980
Виж тук за климатроника. И си прави изводи.
Виж тук за климатроника. И си прави изводи.
5 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани



