Помощ относно покупка на E36 318 Is
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
2 мнения
• Страница 1 от 1
Помощ относно покупка на E36 318 Is
Здр, става дума за тази кола http://www2.mobile.bg/pcgi/main.cgi?top ... 9831200315 някои виждалия е и даите някви мнения. мерси
- SBS_318ti
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 461
- Регистриран на: 15.09.2004
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: is-ка S50
- Мечтае да кара: E24 Alpina
!
Колега аз съм я виждал тая кола тук в Пловдив,изглежда доста добре на живо! Но за двг,и общото състояние на колата нищо немога да ти кажа!Най-добре иди да я видиж да място и мини една диагностика,така ще е най-добре,надали някой тук може да ти каже от няколко снимки добра ли е колата!Иначе спрямо цената,мисля че ще е читава!
Успех с покупката
Успех с покупката
2 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
