проблем с монтажа на компресора (разминаване на ролките)
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
7 мнения
• Страница 1 от 1
проблем с монтажа на компресора (разминаване на ролките)
Здравейте колеги имам много специфичен проблем имам компакт с мотор М43 316и и имам компресор със стойката която е с 4-те болта като ми го пратиха уж бил от 316 а като го монтирах стойката пасна хванах компресора и като реших да сложа и допълнителната шайба на коляновия вал, компресора е изместен по на вътре и ремъка седи на криво а в програмата ЕТК-локал го дават че пасва ама не !!!! .... ЗАЩО??????? Моля помогнете !!!!
- vld
- Старши ентусиаст
-
- Мнения: 12860
- Регистриран на: 10.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: F11 535d, E84 2.3d
Явно стойката не е за М43 а за М40 ,как е влязла въбще незнам
Те иначе компресорите за всички четри цилиндрови са еднакви включително и за дизела. Има разлика само в стойката.
Те иначе компресорите за всички четри цилиндрови са еднакви включително и за дизела. Има разлика само в стойката.

Извинявам се за спама но искам да задам един въпрос на колегата vld
Колега преди време буквално ти подарих разни чарколяци а в замяна на това получих едно игнориране от твоя страна.
Това ли е колегиалността на bmwpower-bg.net?
Или това е типнична черта на българина с която трябва да свикна ?
Колега преди време буквално ти подарих разни чарколяци а в замяна на това получих едно игнориране от твоя страна.
Това ли е колегиалността на bmwpower-bg.net?
Или това е типнична черта на българина с която трябва да свикна ?
Брабус - Мечта Водителя
- vld
- Старши ентусиаст
-
- Мнения: 12860
- Регистриран на: 10.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: F11 535d, E84 2.3d
brobot написа:Извинявам се за спама но искам да задам един въпрос на колегата vld
Колега преди време буквално ти подарих разни чарколяци а в замяна на това получих едно игнориране от твоя страна.
Това ли е колегиалността на bmwpower-bg.net?
Или това е типнична черта на българина с която трябва да свикна ?
Че какво съм те игнорирал ?
Кажи какво имаш в предвид ?
А за чарколяците ,колкото си казал толкова съм платил ?

- vld
- Старши ентусиаст
-
- Мнения: 12860
- Регистриран на: 10.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: F11 535d, E84 2.3d
Ми няма какво друго да е,то компресора няма как да го объркаш на самата стойка,остава в нея да е проблема.

7 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани