проблем с монтажа на компресора (разминаване на ролките)

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 22.01.2008

проблем с монтажа на компресора (разминаване на ролките)

Мнение от spirit_24 » 11 Юли 2008, 23:45

Здравейте колеги имам много специфичен проблем имам компакт с мотор М43 316и и имам компресор със стойката която е с 4-те болта като ми го пратиха уж бил от 316 а като го монтирах стойката пасна хванах компресора и като реших да сложа и допълнителната шайба на коляновия вал, компресора е изместен по на вътре и ремъка седи на криво а в програмата ЕТК-локал го дават че пасва ама не !!!! .... ЗАЩО??????? Моля помогнете !!!!

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12860
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 12 Юли 2008, 10:14

Явно стойката не е за М43 а за М40 ,как е влязла въбще незнам :roll:
Те иначе компресорите за всички четри цилиндрови са еднакви включително и за дизела. Има разлика само в стойката.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 206
Регистриран на: 4.08.2007

Мнение от brobot » 12 Юли 2008, 10:27

Извинявам се за спама но искам да задам един въпрос на колегата vld
Колега преди време буквално ти подарих разни чарколяци а в замяна на това получих едно игнориране от твоя страна.
Това ли е колегиалността на bmwpower-bg.net?
Или това е типнична черта на българина с която трябва да свикна ?
Брабус - Мечта Водителя

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12860
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 12 Юли 2008, 10:50

brobot написа:Извинявам се за спама но искам да задам един въпрос на колегата vld
Колега преди време буквално ти подарих разни чарколяци а в замяна на това получих едно игнориране от твоя страна.
Това ли е колегиалността на bmwpower-bg.net?
Или това е типнична черта на българина с която трябва да свикна ?

Че какво съм те игнорирал ?
Кажи какво имаш в предвид ?
А за чарколяците ,колкото си казал толкова съм платил ?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 22.01.2008

Мнение от spirit_24 » 12 Юли 2008, 11:21

Начи е от стоиката така ли да разбирам ???

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12860
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 12 Юли 2008, 11:31

Ми няма какво друго да е,то компресора няма как да го объркаш на самата стойка,остава в нея да е проблема.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 22.01.2008

Мнение от spirit_24 » 12 Юли 2008, 22:21

колеги тоя пич дето ми е пратил компресора и стоиката явно са от 318is или са от по стар мотор но стоиката пасва а компресора седи между първата и втората ролка на коляновия вал смятам да сложат едни втулки на компресора с аргон и сичко да си пасне :)

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook