климатроник?...

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

климатроник?...

Мнение от LANA » 11 Юли 2008, 9:30

Здравейте,
от днес започна да ми излиза дим от въздуховодите като пусна климатика :shock: . След около 4-5 сек димът изчезва. Като спра климатика и го пусна веднага не излиза дим, но ако го оставя 1-2 минути изключен и го включа, отново пуши 4-5сек. Димът не мирише на нищо, сменен е филтъра на купето и климата е презаредена.
Някой имал ли е такъв проблем и евентуално от къде може да дими :roll: ?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 7.02.2008
Кара: 320i m50b20

Мнение от petertt » 11 Юли 2008, 16:17

И на мен ми се е случвало 2-3 пъти за 7 год.
Както си карам на пуснат климатик изведнъж почва да влиза бял дим в купето без цвят и мирис.
Бих искал да ти бъда полезен,но и аз си нямам на идея от какво може да е и продължавам да си карам без някакви по-сериозни последици,засега!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

Мнение от LANA » 11 Юли 2008, 17:04

ами освен да покарам така, пък времето ще си покаже дали ще спре само... :roll:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 27.11.2007
Местоположение: София

Мнение от pavel_vs » 13 Юли 2008, 23:30

при мен също се случи същия пробем . И аз нямам никъкви последствия и незнам на какво се дълщи но е факт ! На служебната ми TOYOTA се е случвало същото ,както си седя в задръстване як дим без мирис и вкус за кратко и всичко си работи след това :shock:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2871
Регистриран на: 11.10.2006
Местоположение: Ruse
Пол: Мъж

Мнение от Le Transporteur » 14 Юли 2008, 1:49

Да бъркате дим с лек конденз, ...оросяване.. :idea:
"Башак": ...еее БМВ караш, а ти е скъпо!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

Мнение от LANA » 14 Юли 2008, 9:35

и аз това си мисля, но ако се замислим реално тя или ще си кондензире нон стоп...
:arrow: За сега не излиза никакъв дим, но ми беше интересно, ако някой знае какъв е точно случая :idea:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 77
Регистриран на: 24.01.2008
Местоположение: ПЛОВДИВ
Пол: Мъж

Мнение от VINITU » 14 Юли 2008, 15:01

спокоино това си е от климатроника конденз като се позапуше филтъра ште спре :D

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: климатроник?...

Мнение от Bavarcho » 14 Юли 2008, 18:55

LANA написа:Здравейте,
от днес започна да ми излиза дим от въздуховодите като пусна климатика :shock:..............


Обърни се към форума на специалните ефекти :idea:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

Мнение от LANA » 14 Юли 2008, 19:38

Обърни се към форума на специалните ефекти

и аз едвам се сдържам на доста теми да не изцепя ПЪЛНА простотия, но все пак се опитвам :idea:
Ще ти бъда благодарен, ако нямаш какво да напишеш по въпроса в темата :arrow: просто да не пишеш :!:
Благодаря :winky:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 501
Регистриран на: 23.07.2007

Мнение от blackrider » 14 Юли 2008, 22:27

и при мен се появява след по дълго работене на климатроника. Ефект все едно си отворил вратата на фризера и надничаш вътре. Имам чуството че е от прекалено изстудяване? :roll:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook