една нова Е36-ца ;)

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 10.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

една нова Е36-ца ;)

Мнение от DEO » 11 Юли 2008, 1:31

след е34-ката ми попдна една уникална е36-ца тунингована в Австрия вън6но и на други места от фирма "JPR-Tuning" :mhihi: ... мислех да я продавам,но накрая ре6их да си я правя.. та ве4е е готова и ре6их да споделя малко снимки .. дано ви хареса.

туко 6то е докарана:
Изображение

намира и се веднага перфектната кожа:
Изображение
Изображение

донаглася се таблото:
Изображение

слагат се ксенона и ринговете:
Изображение

леки поправки тук там за да е вси4ко перфектно:
Изображение

ве4е на бои4ка:
Изображение

зглобена:
Изображение

мината и през кат и готова за разходка :mhihi:
Изображение
Изображение
Изображение


посъкратил съм снимките,няма нужда от детаили по правенето и т.н. надявам се ви харесва как стана коли4ката,тя си доиде с подобренията от Австрия,но има и доста които и се сложиха тук... понатам 6те и се сложат о6те;)
за сега 140 на 2-ра :mhihi: стигат ,а ина4е съм замислил да и се сложи едно добро турбо и с преправените предавки и пипнати не6та тук там да кърти о6те пове4е...но ве4е това е въпрос на о6те пари4ки та 6те видим кога 6те стане за6тото сега се отдавам на лятната по4ивка.
:D
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!
ИзображениеИзображение
Части за Е34 - тел.0899 828 626

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 144
Регистриран на: 30.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 compact M41D17
Мечтае да кара: Подводница.

Мнение от cypher_bg » 11 Юли 2008, 1:49

Браво, колега! Добра работа! :) Безаварийно! На живо изглежда много добре.
БТУ я видях в КАТ пред каналите :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 10.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10

Мнение от McClane » 11 Юли 2008, 10:12

Задницата изглежда ужасно с тази броня и спойлер :roll:
Мое мнение,без лоши чувства!
Другото е станало добре.
Но истината все пак е под предния капак ;)

Мародератор
Аватар
Мнения: 12405
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: една нова Е36-ца ;)

Мнение от Mollov » 11 Юли 2008, 10:15

DEO написа: за сега 140 на 2-ра :mhihi:


Тва къв мотор е?????? :confused: :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 11 Юли 2008, 10:36

На мен ми харесва ама верно оправи малко задницата. ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 10.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: една нова Е36-ца ;)

Мнение от DEO » 11 Юли 2008, 11:26

Mollov написа:
DEO написа: за сега 140 на 2-ра :mhihi:


Тва къв мотор е?????? :confused: :roll:


води се 2.0 ама както казах има пипано от тук там от тунинг студио и са преправяни разни работи, а и деференциала е сменян и т.н.
наи вероятно и електрониката е пипана 6тото като му сложих 4ип от тук се спъна :mhihi: та го махнах явно там са си из4ислени не6тата като хората та ги оставих така.

а за задницата на снимките неседи добре но на живо е доста по.. колега които я е видял пред каналите макар и доста мръсна тогава мисля 4е може да потвърди. ина4е в на4алото и аз мислех да махна бронята и крилото и да сложа М-кови но се отказах и засега 6те е така.. за по-натам ако не6то стане с бронята направо 6те слагам оригинална с добавака или ако имам пари4ки М-кова та да си стане пълен комплект.
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!
ИзображениеИзображение
Части за Е34 - тел.0899 828 626

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2196
Регистриран на: 6.03.2008
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 307 HDI

Мнение от Kambe » 11 Юли 2008, 11:27

на Е36-ците май задниците им нямат нужда от преправяне.. само оная дето на DTM черната ми харесва как е напраена, ама БМВ със спойлер рядко се среща, ако го махнеш може да е по яко :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 10.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от DEO » 11 Юли 2008, 11:30

McClane написа:Задницата изглежда ужасно с тази броня и спойлер :roll:
Мое мнение,без лоши чувства!
Другото е станало добре.
Но истината все пак е под предния капак ;)


естесвено 4е без ло6и 4увства затова я пуснах да кажете кво мислите :)
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!
ИзображениеИзображение
Части за Е34 - тел.0899 828 626

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 144
Регистриран на: 30.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 compact M41D17
Мечтае да кара: Подводница.

Re: една нова Е36-ца ;)

Мнение от cypher_bg » 11 Юли 2008, 11:33

DEO написа: а за задницата на снимките неседи добре но на живо е доста по.. колега които я е видял пред каналите макар и доста мръсна тогава мисля 4е може да потвърди.


На мен лично ми хареса как седи. ;) Само това синичкото по таблото много не ме радва, но като цяло е супер. 8) Еваларка по десетобалната за добре свършената работа. :mhihi:

btw аз направих задръстването на 9-ти канал :uups: опа :roll:
Последна промяна cypher_bg на 11 Юли 2008, 11:34, променена общо 3 пъти
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 10.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от DEO » 11 Юли 2008, 11:33

Kambe написа:на Е36-ците май задниците им нямат нужда от преправяне.. само оная дето на DTM черната ми харесва как е напраена, ама БМВ със спойлер рядко се среща, ако го махнеш може да е по яко :roll:


ако ги махам 6те сложа М-ково крило и броня,но това 6те е натам ако трябва да я правя тази 4е с това ока4ване не е много за на6те улици ама поне като боцнах тия 17-ки се дигна малко от малко 4е преди бе6е на няколко пръста от земята.
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!
ИзображениеИзображение
Части за Е34 - тел.0899 828 626

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2196
Регистриран на: 6.03.2008
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 307 HDI

Мнение от Kambe » 11 Юли 2008, 11:39

джантите са адски добри

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 401
Регистриран на: 7.07.2007
Местоположение: София

Мнение от Ozir1S » 11 Юли 2008, 11:40

Много ме кефят тея джанти! Какъв style се водят и колко пари са ? :)
Изображение
Деба тия дърти кочини!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 10.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

.

Мнение от DEO » 11 Юли 2008, 16:06

нямам си на идея какъв стайл се водят, знам само 4е са оригинални 17-ки на бмв и не са обикновенни ал.джанти ами стоманизирани.

за цената ... взех ги по4ти без пари ;) 4е ги бяхме донесли на колега от гаража за неговата 3-ка ама тои я продаде и се надява6е 4е 6те вземе добри пари за тях но като му казах 4е ги искам псува и се нерви :mhihi: 6тото знае 4е на мен не може да ми иска по4ти никви пари и ми ги даде на символи4на цена колкото да не е без хич ;)

а и са 5 на брои и резерната ми е такава :mhihi:
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!
ИзображениеИзображение
Части за Е34 - тел.0899 828 626

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Мнение от boywalking » 11 Юли 2008, 16:29

мене пък задницата адски много ме радва,... колега, само не разбрах, синьо-то табло ти ли си го правил,... ако да сподели с каква боя, как.... ако не,.. отново ме интересува как се прави ?

Честита да ти е количката ! :D
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 865
Регистриран на: 12.12.2006
Местоположение: Холандското кралство

Мнение от zvezdo88 » 11 Юли 2008, 16:50

Много добре е станала, но не ми харесва това синичко по таблото... и М-кова броничка по ще и тича :)
Изображение

Следваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook