В какви обороти гледате да карате преди колата да е загряла?

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Мнение от AGT » 03 Дек 2008, 22:28

dinkomg написа:То колега си е написано кратко и ясно в мануала: Палиш и тръгваш при първа възможност. И караш на ниски обороти. А кои са ниските обороти то трябва вече да ги чуваш, а не да ги гледаш, колкото повече я мъчиш на студен мотор, толкова вероятността да го хвърлиш е по-голяма


Ето го правилния отговор.От там нататък всеки сам да си троши главата.
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Мнение от vladye » 03 Дек 2008, 23:30

Автоматичните кутии на колко оборота сменят когато колата не е загряла?

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12860
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 03 Дек 2008, 23:39

vladye написа:Автоматичните кутии на колко оборота сменят когато колата не е загряла?

Там зависи колко газ даваш ,а не колко е загряла колата ;)
Когато и подаваш плавно газ и на 2000 може да смени ,ако и натиснеш педала до долу ,ще смени на 5000 ;)
Изображение

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Мнение от vladye » 03 Дек 2008, 23:43

А, ясно. Аз помислих, че това може да е най-точния показател на колко е редно да се сменят. :)

Аз лично сменям до към 1500 - 2000 оборота. И в книжката, ако не се лъжа до толкова препоръчват.


Аватар
Мнения: 579
Регистриран на: 21.08.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: бавно
Мечтае да кара: e30 m3

Мнение от snaiperist0 » 04 Дек 2008, 0:37

и аз съм така , незнам закакво ама винаги изчаквам една цигара време.. преди да тръгна все пак вънка е кучи студ.. 8)
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 440
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: от малък
Мечтае да кара: Безаварийно

Мнение от C8699HX » 05 Дек 2008, 0:46

Още когато си купих колата попрочетох книжката за експлатазия и ако не се лъжа пишеше,че трябва да поработи около 1 мин на място за да качи хубаво масло,и докато не излезе от синя зона не е препоръчително да се кара над 2500 об.мин. но в студените сутрини когато не се издържа 2-3 пати в прекъсвач и вече всичко е наред :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
ИзображениеИзображение

пияния майстор
Аватар
Мнения: 1211
Регистриран на: 6.11.2007
Местоположение: Там далеч,зад реката
Кара: на мастика с айрян
Мечтае да кара: е30 М3

Мнение от remaka » 05 Дек 2008, 0:52

Mollov : От подобен SPAM определено форума няма нужда :cop:
Remi Performance Garage
Което не става с акъл,става с мощност :)
Ако с мощноста(чука) не стане,потърси по знаещи :)
Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 13.10.2008
Местоположение: Бургас

Мнение от veso_topalov » 05 Дек 2008, 10:52

Аз мойта сутрин я чакам не повече от 30 сек. и излитам.И докато не загрее гледам да не надвишавам 3000 об./мин.А и в наръчника на БМВ пише следното:"Не загрявайте двигателя при неподвижно положение на колата.Тръгнете веднага при първа възможност след като включите стартера,като първоначално избягвате високи скорости на двигателя

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook