казанче или радиатор

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 14.04.2008
Местоположение: Sofia

Мнение от kobrata_3 » 30 Ное 2008, 21:00

най накрая успях да си съживия мъртвеца :mhihi: ето и малко подробности :) взех казан4е за радиатора от колегата :roll: :yes: оба4е радиатора се раздул доло където се мушка казан4ето и те4еше :evil: взех некъв немски силикон и го намазах и го оставих да исъхне до една пе4ка за три 4аса да стегне и монтаж :twisted: еми за сега е екстра :) ама до кога :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 19.10.2007
Пол: Мъж

Мнение от TiGoNiSh » 01 Дек 2008, 12:06

kobrata_3 написа:най накрая успях да си съживия мъртвеца :mhihi: ето и малко подробности :) взех казан4е за радиатора от колегата :roll: :yes: оба4е радиатора се раздул доло където се мушка казан4ето и те4еше :evil: взех некъв немски силикон и го намазах и го оставих да исъхне до една пе4ка за три 4аса да стегне и монтаж :twisted: еми за сега е екстра :) ама до кога :mhihi:


Аз си взех нов радиатор от Косер,португалски за около 250-260лв,ако ти се наложи ще те насоча,но дано изкара поне известно време така ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Мнение от Kregec » 01 Дек 2008, 16:47

Колега хубаво че си го оправил уж. Надявам се да ти държи ама не се знае до кога ще държи. Както ти писа колегта и аз си взех от Косера радиатора за 262 лева точно, има значение дали колата е с климатик и дали е автоматик.Ако не ти държи кажи ще ти дам адреса и телефона да отидеш да вземеш и да си свиркаш!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 14.04.2008
Местоположение: Sofia

Мнение от kobrata_3 » 01 Дек 2008, 17:08

мерси колеги засега е екстра ако има проблем ше пиша да казвате :D

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook