казанче или радиатор
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
19 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
най накрая успях да си съживия мъртвеца
ето и малко подробности
взех казан4е за радиатора от колегата
оба4е радиатора се раздул доло където се мушка казан4ето и те4еше
взех некъв немски силикон и го намазах и го оставих да исъхне до една пе4ка за три 4аса да стегне и монтаж
еми за сега е екстра
ама до кога 
kobrata_3 написа:най накрая успях да си съживия мъртвецаето и малко подробности
взех казан4е за радиатора от колегата
![]()
оба4е радиатора се раздул доло където се мушка казан4ето и те4еше
взех некъв немски силикон и го намазах и го оставих да исъхне до една пе4ка за три 4аса да стегне и монтаж
еми за сега е екстра
ама до кога
Аз си взех нов радиатор от Косер,португалски за около 250-260лв,ако ти се наложи ще те насоча,но дано изкара поне известно време така
- Kregec
- ентусиаст
-
- Мнения: 858
- Регистриран на: 5.06.2008
- Местоположение: Sofiq
- Пол: Мъж
- Кара: БМВ Е34 М50Б20
- Мечтае да кара: М....power
Колега хубаво че си го оправил уж. Надявам се да ти държи ама не се знае до кога ще държи. Както ти писа колегта и аз си взех от Косера радиатора за 262 лева точно, има значение дали колата е с климатик и дали е автоматик.Ако не ти държи кажи ще ти дам адреса и телефона да отидеш да вземеш и да си свиркаш!
19 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
