тракане при натискане на съединителя

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Greece

Мнение от TEODORO6 » 13 Юли 2008, 23:37

petio_bmw 318is написа:не сам сменял още моя и незнам но няма да е пове4е от 50 - 100 лева може и да е по-малко,нямам представа то си е обикновен лагер




Зада се смени този лагер се сваля скросната кутия и се отваря.Голяма играчка е.И невярвам че ще се намери майстор да ти я направи за 50-100 лева.

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook