една нова Е36-ца ;)

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: PK......
Пол: Мъж
Кара: e36
Мечтае да кара: bmw

Мнение от deso » 11 Юли 2008, 17:18

много е добра колега,с здраве и безаварийно :winky:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 10.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от DEO » 11 Юли 2008, 17:18

deso написа:много е добра колега,с здраве и безаварийно :winky:


Благодаря много колега :)
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!
ИзображениеИзображение
Части за Е34 - тел.0899 828 626


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 11 Юли 2008, 19:22

Скоро очакваите една такава темичка със снимки от реставрацията на зануси-то ми :D
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 401
Регистриран на: 7.07.2007
Местоположение: София

Мнение от Ozir1S » 12 Юли 2008, 18:37

///MapTo написа:Скоро очакваите една такава темичка със снимки от реставрацията на зануси-то ми :D

Копеле време е! :mhihi:
Изображение
Деба тия дърти кочини!

crash tester
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: Scotland
Пол: Мъж
Кара: F07 530

Мнение от chocho » 14 Юли 2008, 10:39

Колега я ми кажи стъклата на фаровете ти да си ги махал?Имам предвид тези малките дето са на късите и дългите или просто така и се струва :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 10.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от DEO » 14 Юли 2008, 12:27

отваряни са за да се сложат ринговете.
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!
ИзображениеИзображение
Части за Е34 - тел.0899 828 626

crash tester
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: Scotland
Пол: Мъж
Кара: F07 530

Мнение от chocho » 14 Юли 2008, 12:33

А самите стъкла върнати ли са след това на мястото си или не си ги слагал повече

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 10.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от DEO » 14 Юли 2008, 12:37

на колата са си, и на снимките са си на колата.. просто са като нови и нямат шупли от камъчета
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!
ИзображениеИзображение
Части за Е34 - тел.0899 828 626

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 14.07.2008

Мнение от basses » 14 Юли 2008, 13:07

много е яка :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 144
Регистриран на: 30.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 compact M41D17
Мечтае да кара: Подводница.

Мнение от cypher_bg » 14 Юли 2008, 13:35

6тица за старанието! ;) Пожелавам ти да стане една от най- красивите във форума! :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 10.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от DEO » 14 Юли 2008, 13:39

благодаря колеги :)
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!
ИзображениеИзображение
Части за Е34 - тел.0899 828 626

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Мнение от boywalking » 16 Юли 2008, 20:29

boywalking написа:мене пък задницата адски много ме радва,... колега, само не разбрах, синьо-то табло ти ли си го правил,... ако да сподели с каква боя, как.... ако не,.. отново ме интересува как се прави ?

Честита да ти е количката ! :D
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook