БМВ Е36 325тдс разход ???
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
17 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
- vanci88
- ентусиаст
-
- Мнения: 1087
- Регистриран на: 6.12.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 98 325 tds M пакет touring
- Мечтае да кара: M6
- Детайли за колата: Фабричен М пакет, индивидуал,телефон и много други екстри...
:)
Аз карам 325 TDS Автоматик
градско - 11-12 л/100км
извънградско под 8 немога да го сваля с климатик и до 130 км/ч каране.
градско - 11-12 л/100км
извънградско под 8 немога да го сваля с климатик и до 130 км/ч каране.
17 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани