Ню ентри
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
18 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Ню ентри
Здравейте на всички! Вече и аз съм в клуба. Ей, от малък ги обичам тия БМВ-та и преди един месец счупих касичката и си купих едно.Айде мерси!
Ей, голем кеф да седнеш вътре. Абе БМВ си е !
Има по нея какво да се бута и сменя, така че ще пиша за помощ(сега тъкмо съм я оставил да ми сменят водната помпа). Надявам се при нужда да помагате кой с каквото може. Айде до скоро.
Ей, голем кеф да седнеш вътре. Абе БМВ си е !
Има по нея какво да се бута и сменя, така че ще пиша за помощ(сега тъкмо съм я оставил да ми сменят водната помпа). Надявам се при нужда да помагате кой с каквото може. Айде до скоро.
- slep
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 171
- Регистриран на: 6.05.2008
- Местоположение: Самоков
- Пол: Мъж
- Кара: бангия
- Мечтае да кара: много кончета под капака
Айде честито,безавариини км И затова е форума да си помагаме ААА касичката трябва да е била доста голема 

Не всичко което лети се яде
- Nikito_nn
- ентусиаст
-
- Мнения: 1384
- Регистриран на: 17.01.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: му се с шпер
- NikiNikolov
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2855
- Регистриран на: 10.01.2008
- Местоположение: София
- Кара: Хилядолетен сокол
Поздрави братле, много безаварийни
, ама що не питаш първо тука кой с какво може да помогне и по-тънкана ще ти излезе. Ти си знаеш, ама после да няма, онуй, па туй потрошено и т.н.
, ама що не питаш първо тука кой с какво може да помогне и по-тънкана ще ти излезе. Ти си знаеш, ама после да няма, онуй, па туй потрошено и т.н.- Kregec
- ентусиаст
-
- Мнения: 858
- Регистриран на: 5.06.2008
- Местоположение: Sofiq
- Пол: Мъж
- Кара: БМВ Е34 М50Б20
- Мечтае да кара: М....power
Уф.. и аз исках 316 купе, като се бях засили, ама хайде да не си обиждам хайванчето 
Компанията "Chrysler" решила да поставя черна кутия в новите модели на джиповете "Grand Cherokee", която да записва последните думи на шофьора преди катастрофа. В Америка в 90% от случаите, последната дума е била "Shit!", докато в България, в 99% процента от случаите, последните думи на шофьора са били: "Пичове, скивайте к'во мо'а да напра'а с тоя джип!"
- ///MapTo
-
-
- Мнения: 5133
- Регистриран на: 15.05.2003
- Местоположение: Herefordshire,Ledbury
- Пол: Мъж
- Кара: акцизни М-паркети от острова
- Мечтае да кара: много неща
- SBS_318ti
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 461
- Регистриран на: 15.09.2004
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: is-ка S50
- Мечтае да кара: E24 Alpina
- DDR
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 67
- Регистриран на: 5.08.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: ШесТакА пОд КапАкА да РЕВЕ...
Да ти е честита колега
и много навартяни километри ти желая!!!
Веднага се усеща по-високата класата, а ...
и много навартяни километри ти желая!!!
Веднага се усеща по-високата класата, а ...
Ако я мАчкАш... и дреХите от гЪрбА ще ти ИЗгОРИ...
18 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

- малолитражка






