Две години от управлението на ГЕРБ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от dimithur » 01 Ное 2010, 16:02

M3-CSL написа:Проблема на бат Бойко е, че уж афишираха, че са дясна партия, а всъщност водят изключително лява политика. Целта му беше една и като гледам как се карате явно я е постигнал, а именно да превърнат думата "богат" в мръсна дума. Всичките тея хеликоптерни истории се правят точно с тая цел, щото на всички ни е ясно, че нищо няма да се направи по въпроса, но се бият в гърдите, че са показали на цяла България колко лоши и богати хора има в тука. Така просто се отклонява вниманието на хората от истинските проблеми и невъзможноста и на това правителство да се справи с тях.
Както каза един колега в друга тема богопомазани винаги ще има без значение в какъв обществен строй живеем.
Аз лично покрай работата ми се срещам с много хора с възможности и до сега добра дума от тях за политиката на правителството още не съм чул. Още миналата година си говорихме с тях за тая тенденция да се превръща "богат" в нещо мръсно и колко опасна е тя. Не ми е ясно какво се цели, някаква революция ли що ли?
Тези сегашните ще ме убедят, че става нещо от тях когато спрът с пр акциите и почнат да вършат нещо смислено и полезно


Истинските проблеми са, че няма пари в бюджета. => Няма пари в бюджета, щото тея с палатите не плащат една стотинка данъци. => Тея с палатите са лоши . => Заради на тях сме на това дередже . Кратко и ясно ;)
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от bioz » 01 Ное 2010, 16:11

BMW_RIDER написа:Хах, викате предишните само крали -сегашните не. Аз се чуда понякога, глупави ли са хората, прекалено са заети с други работи ли, логическо мислене ли нямат? Жената на премиера най- богата българка, е те така случайно всички плащания взеха да стават през Сибанк. Е те така случайно бех на последния парад на полицията на който имаше ТОКУ що закупени 20 чисто нови мотора БМВ и няколко от новите седмици, купени само за парада! Иначе за образование няма?


Колега само една малка поправка - Жената на примиера е била най-богатата българка още преди бате ти Бойко да е помирисвал министерски стол и не е богата благодарение на него. Всички плащания стават през Сибанк, нека минават това какво ощетява някои? Не защитавам никои ама на фона на розови бмвта и милион и полвина за консултации защо говорите за жената на примера?


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от SKISA » 01 Ное 2010, 16:22

е ми що говорим за други!? логиката е същата...! и жената на премиера некакси е така ,откъмто падината е станала богата и няма никаква връзка с управлението на царя и подопечният му бойко и хич ,ама хич жената не се е възползвала от връзката си с бойко....!!! нее....!! в никакъв случай! и как така изведнъж точно когато стана той управник всички сметки на плащания към държавата минаха към нейната банка/която някои ще кажат, че е продала ,ма не е баш и си държи акциите в нея/.
като се мери -аршина трябва да е еднакъв за всички. и за доган, и за бойко ,и за станишев..... щото доган се оял и наял ,та се задавил ,а бойко тепърва смета да я свърши тая работа.... и я върши с успех.
некой като има и веднага е престъпник. тва е мисленето на соца и простотията от 45г комунизъм. не се доказва ,как ги е изкарал,а че има! щом има -начи краде! тва като вица за жените в бара...! кои от тех правят свирки!?!? ми които имат уста! има уста-начи прави!!! ебати логиката.....
то че българският казан в ада е без пазачи е ясно. и който и да се опита да извади глава над лайната го дърпат за гащите надолу и тва е ясно. просто супер разбирания имаме....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от BMW_RIDER » 01 Ное 2010, 16:33

dimithur написа:
Истинските проблеми са, че няма пари в бюджета. => Няма пари в бюджета, щото тея с палатите не плащат една стотинка данъци. => Тея с палатите са лоши . => Заради на тях сме на това дередже . Кратко и ясно ;)



А тия без палатите се едно всичко си плащат. Само дето тия с палатите са 1 % а тия без палатите 99% от хората. А са кажи от къде ще се вземат повечето пари. И какво се оказа като ги снимаха с хеликоптерите - нищо, май не са толко незаконни. Само правят медийни изяви.

А пари няма в бюджета, щото няма бизнес и потребление. Щото преди човек като отиде си купи хлеб, маратонки, дрехи, кола, отиде на кино - 20 и повече % от тия пари отиват за държавата. Сега като човек не е такъв потребител щото е криза, няма пари, щото ония лошите с палатите спряха строителството - оттам спря да има работа за общаци, инжинери, архитекти брокери и т.н. отам и спраяха да се взимат кредити, оттам и банките не са на кеф и те ти - пари няма. А като се насочва политиката към тия които могат да са потребители те престанат хептен пари няма да има.

Така ,че не заради тях сме на това дередже - всеки сам си е виновен за дереджето!!!!!!!!!
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от bioz » 01 Ное 2010, 16:33

SKISA написа:е ми що говорим за други!? логиката е същата...! и жената на премиера некакси е така ,откъмто падината е станала богата и няма никаква връзка с управлението на царя и подопечният му бойко и хич ,ама хич жената не се е възползвала от връзката си с бойко....!!! нее....!! в никакъв случай! и как така изведнъж точно когато стана той управник всички сметки на плащания към държавата минаха към нейната банка/която някои ще кажат, че е продала ,ма не е баш и си държи акциите в нея/.
като се мери -аршина трябва да е еднакъв за всички. и за доган, и за бойко ,и за станишев..... щото доган се оял и наял ,та се задавил ,а бойко тепърва смета да я свърши тая работа.... и я върши с успех.
некой като има и веднага е престъпник. тва е мисленето на соца и простотията от 45г комунизъм. не се доказва ,как ги е изкарал,а че има! щом има -начи краде! тва като вица за жените в бара...! кои от тех правят свирки!?!? ми които имат уста! има уста-начи прави!!! ебати логиката.....
то че българският казан в ада е без пазачи е ясно. и който и да се опита да извади глава над лайната го дърпат за гащите надолу и тва е ясно. просто супер разбирания имаме....


Възмущаваш се на хората дето казват които има начи краде, а точно това казваш в първия си абзац за жената на примера... мен не ме вълнува от къде има пари, но е факт, че ги има преди бат Бойко и царете и тем подобни ...


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от SKISA » 01 Ное 2010, 16:40

bioz написа:
SKISA написа:е ми що говорим за други!? логиката е същата...! и жената на премиера некакси е така ,откъмто падината е станала богата и няма никаква връзка с управлението на царя и подопечният му бойко и хич ,ама хич жената не се е възползвала от връзката си с бойко....!!! нее....!! в никакъв случай! и как така изведнъж точно когато стана той управник всички сметки на плащания към държавата минаха към нейната банка/която някои ще кажат, че е продала ,ма не е баш и си държи акциите в нея/.
като се мери -аршина трябва да е еднакъв за всички. и за доган, и за бойко ,и за станишев..... щото доган се оял и наял ,та се задавил ,а бойко тепърва смета да я свърши тая работа.... и я върши с успех.
некой като има и веднага е престъпник. тва е мисленето на соца и простотията от 45г комунизъм. не се доказва ,как ги е изкарал,а че има! щом има -начи краде! тва като вица за жените в бара...! кои от тех правят свирки!?!? ми които имат уста! има уста-начи прави!!! ебати логиката.....
то че българският казан в ада е без пазачи е ясно. и който и да се опита да извади глава над лайната го дърпат за гащите надолу и тва е ясно. просто супер разбирания имаме....


Възмущаваш се на хората дето казват които има начи краде, а точно това казваш в първия си абзац за жената на примера... мен не ме вълнува от къде има пари, но е факт, че ги има преди бат Бойко и царете и тем подобни ...

не! възмущавам се ,че се мери с различен аршин! щом той и тя може да крадат ,що ние да не може!?! да не е по-дебел или по-рус!?!? както за тях може ,така и за всички може! ако за никой не може ,начи и за тия с хеликоптеризираните палати не може! ма за едни да може ,а за други да ен може не съм съгласен. бойко и царя и станишката и доган не са извънземни ! и те серат секи ден като мен! тогава трябва за всички да е еднакво....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от flame » 01 Ное 2010, 16:44

BMW_RIDER написа:
dimithur написа:
Истинските проблеми са, че няма пари в бюджета. => Няма пари в бюджета, щото тея с палатите не плащат една стотинка данъци. => Тея с палатите са лоши . => Заради на тях сме на това дередже . Кратко и ясно ;)



А тия без палатите се едно всичко си плащат. Само дето тия с палатите са 1 % а тия без палатите 99% от хората. А са кажи от къде ще се вземат повечето пари. И какво се оказа като ги снимаха с хеликоптерите - нищо, май не са толко незаконни. Само правят медийни изяви.

А пари няма в бюджета, щото няма бизнес и потребление. Щото преди човек като отиде си купи хлеб, маратонки, дрехи, кола, отиде на кино - 20 и повече % от тия пари отиват за държавата. Сега като човек не е такъв потребител щото е криза, няма пари, щото ония лошите с палатите спряха строителството - оттам спря да има работа за общаци, инжинери, архитекти брокери и т.н. отам и спраяха да се взимат кредити, оттам и банките не са на кеф и те ти - пари няма. А като се насочва политиката към тия които могат да са потребители те престанат хептен пари няма да има.

Така ,че не заради тях сме на това дередже - всеки сам си е виновен за дереджето!!!!!!!!!

:yes:
Както се казва - с тях лошо - без тях още по-лошо :idea:
Каквито и да са мафиоти тия по-горните етажи - от тях до голяма степен зависи бюджета.
Щото дедо Иван, дето си вари домашна ракия - едва ли ще напълни бюджета ако мога така да се изразя...

Справка - Италия кат закъса с финансите преди около година и приеха закон за "законно изпиране" на парите на мафията.
И съответно мафията за нула време наля няколко милиарда евро в италианската икономика - и Италия "върза гащите" (за разлика от Гърция :mhihi: ).
Та тва е положението - като стане дума за пари и вързване на бюджет - моралът остава на заден план... :confused:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от Сондьора » 01 Ное 2010, 17:36

Благодарение на кои??,
Тая държава след соца се издържа само от две неща, има фондове и 1 млн българи дето пращат пари, ей от там дойдоха парите тук, не са от тия с палатите, т.е. те си ги направиха от първите две, и от балона със строителството който обеси млн-и с кредити. Ся балона се пукна, положението е като 2004та, с тая разлика че ся на болшинството им висат и кредити....
А да, и куфарчетата, ма то тях никой не ги закача, те са позабравени и поизхарчени.

И не е само банката на каката на боко и други банки има дето цоцат.


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от dimithur » 01 Ное 2010, 17:46

Сондьора написа:Благодарение на кои??,
Тая държава след соца се издържа само от две неща, има фондове и 1 млн българи дето пращат пари, ей от там дойдоха парите тук, не са от тия с палатите, т.е. те си ги направиха от първите две, и от балона със строителството който обеси млн-и с кредити. Ся балона се пукна, положението е като 2004та, с тая разлика че ся на болшинството им висат и кредити....
А да, и куфарчетата, ма то тях никой не ги закача, те са позабравени и поизхарчени.

И не е само банката на каката на боко и други банки има дето цоцат.


Пропускаш най-важната ни издръжка - проститутките, все пак сме на 3то место по износ на такива :mhihi: Прибави скимирането на карти и наркотиците и ей ти ги от къде са палатите . Па будалите дето се опитваха да правят честен бизнес с кредити тука, са могат да ходят да се обесят, щото просто няма как да конкурираш някой, дето хем не си плаща данъците, хем може дори да работи и без грам печалба, щото идеята е просто да си поизпере парите ;)
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от Сондьора » 01 Ное 2010, 17:54

Аз имах в предвид легалните..то тия другите са ясни....ма тях при евентуално желание могат да ги запорират, отнемат и т.н.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 21.04.2010
Пол: Мъж
Кара: F11 530d xDrive

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от M3-CSL » 01 Ное 2010, 19:45

dimithur написа:
M3-CSL написа:Проблема на бат Бойко е, че уж афишираха, че са дясна партия, а всъщност водят изключително лява политика. Целта му беше една и като гледам как се карате явно я е постигнал, а именно да превърнат думата "богат" в мръсна дума. Всичките тея хеликоптерни истории се правят точно с тая цел, щото на всички ни е ясно, че нищо няма да се направи по въпроса, но се бият в гърдите, че са показали на цяла България колко лоши и богати хора има в тука. Така просто се отклонява вниманието на хората от истинските проблеми и невъзможноста и на това правителство да се справи с тях.
Както каза един колега в друга тема богопомазани винаги ще има без значение в какъв обществен строй живеем.
Аз лично покрай работата ми се срещам с много хора с възможности и до сега добра дума от тях за политиката на правителството още не съм чул. Още миналата година си говорихме с тях за тая тенденция да се превръща "богат" в нещо мръсно и колко опасна е тя. Не ми е ясно какво се цели, някаква революция ли що ли?
Тези сегашните ще ме убедят, че става нещо от тях когато спрът с пр акциите и почнат да вършат нещо смислено и полезно


Истинските проблеми са, че няма пари в бюджета. => Няма пари в бюджета, щото тея с палатите не плащат една стотинка данъци. => Тея с палатите са лоши . => Заради на тях сме на това дередже . Кратко и ясно ;)

Още по-кратно и ясно: даването по телевизията не събира данъците => палячовщините на Бойко са безсмислени => българите са овце, щото въпреки това му се връзват :paranoid:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от flame » 01 Ное 2010, 20:29

M3-CSL написа:даването по телевизията не събира данъците => палячовщините на Бойко са безсмислени => българите са овце, щото въпреки това му се връзват :paranoid:

Замени "Бойко" с който и да е премиер на друга държава и "българите" с който и да е друг народ - и ще получиш все верен отговор :winky:
Що ли - може би щото политиката навсякъде по света е еднаква - само мащабите са различни ;)
И по целия свят традицията е едните хора да избират, а другите - да ги избират. ;)
Ако смяташ, че си способен - кандидатирай се, за да те изберат :winky:
Ако не - прочети приказката за лисицата и гроздето :ok:


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от dimithur » 01 Ное 2010, 20:51

flame написа:
M3-CSL написа:даването по телевизията не събира данъците => палячовщините на Бойко са безсмислени => българите са овце, щото въпреки това му се връзват :paranoid:

Замени "Бойко" с който и да е премиер на друга държава и "българите" с който и да е друг народ - и ще получиш все верен отговор :winky:
Що ли - може би щото политиката навсякъде по света е еднаква - само мащабите са различни ;)
И по целия свят традицията е едните хора да избират, а другите - да ги избират. ;)
Ако смяташ, че си способен - кандидатирай се, за да те изберат :winky:
Ако не - прочети приказката за лисицата и гроздето :ok:


Тука си многоо, много прав, но аз се сещам само за един политик (не български) дето за 6 години е направил страната си от разорена и пропаднала, до най-великата сила в Европа. Ма па за следващите 6 тотално я е разсипал, но какво да се прави, няма пълно щастие :mrgreen:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от bioz » 01 Ное 2010, 20:56

някои диктатор ще да е

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Една година от управлението на ГЕРБ

Мнение от Maverick_VS » 01 Ное 2010, 21:33

Хитлер :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook