Цените на горивата
Модератор: Общи модератори
Re: Цените на горивата
enigma написа:Т.е. в Тексас е свършил бензинът - и затова е избягал в БГ?
Не знам. Не му се разбираше много
Долното е поздрав за фактчекърите във форума
https://www.facebook.com/watch?v=4287830781527400
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

