Цените на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата

Мнение от BMW_POWER » 23 Юни 2026, 18:52

Чакам си уискито, защото прогнозата ми се оказа вярна :ok:
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1902
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Калининград
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: Волга
Детайли за колата: Лада 2105

Re: Цените на горивата

Мнение от Top Gun Maverick » 24 Юни 2026, 8:28

Exclusive89 написа:
BMW_POWER написа:
Exclusive89 написа:Малко материал от Канада
https://www.7sur7.be/monde/coups-de-feu ... ~a17d0803/


Чичовото, ти защо спря да пишеш в темата за цените на горивата :mhihi:


Ок, чиче, ето да драсна и тук щом пожела :D
Бинго, отново позна, че оставаме без горива :lol:

Без гориво за гражданите: Крим въведе извънредни ограничения на бензиностанциите


https://www.vesti.bg/sviat/kakvo-stava- ... vo-6262875

Чакай, че този пост не бива да е последен в страницата и да се замита така. Трябва да е на видно място защото ако трябва да анализираме прогнозите преди това...Русия може да се самоиздържа и ще умори Украйна, бензин за Европа няма да има, 500 долара за барел реална цена... резултатите обаче станаха катастрофално обратни и както все казва Стийна, трябвало е да очакваме обратното. Бензин в Русия практически няма на не малко места, бензин в Европа има навсякъде, даже и в най-убитите региони на нормални цени, които нормални цени всеки ден вървят надолу. Не защото потече петрол от Иран, тази заблуда още се пробутва. Цените са ниски защото вече играчите не могат да манипулират мнението, че цените ще продължават нагоре заради блокадата на протока. :mhihi: Направиха си един булрън на петрола, обраха и парите на рибите, които мислеха, че отива в космоса цената и...всичко по старо му. До следващият път в който цената ще скочи и пак същите хора ще обясняват едно и също. :mrgreen:
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди! :mhihi:
I feel the need, the need for speed.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook