България на първо място по смъртност на пътя - причини?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Коя е главната причина?

Манталитетът на хората
148
47%
Лошите пътища
19
6%
Контролът на пътя и налагането(плюс събирането)на глобите
22
7%
Старите автомобили и лошите технически прегледи
1
0%
Липсата на ефективни присъди за пияните и убийците на пътя
12
4%
Всички тези неща
116
36%
 
Общо гласове : 318
Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2737
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?

Мнение от Lenco » 23 Юни 2026, 14:23

Онуй, другото сиган със 170 не можа да обърне автобуса, а удара беше по-високо, а туй мангал със 115 го катурна :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dummy: :dummy: :dummy:
И каква е тази гонка, хората са си карали почти в ограничението.
Дали вещото лице е Проф. Станимир Карапетков?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?

Мнение от TNT » 23 Юни 2026, 15:17

Абсурд. Преди години един беше натресал автобус, в който беше майка ми. Там беше с над 100. Да го обърне със 115 - никъв шанс.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i, Simson S51
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?

Мнение от drifty » 23 Юни 2026, 15:35

Нали километража му бил забил на 220, бая лъже тоя километраж, той ако беше карал със 115 по километраж тъкмо щеше да е в толеранс - 63-4км/ч реално.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?

Мнение от TNT » 23 Юни 2026, 15:45

Сигурно километража е в евро и трябва да смятаме х1,95 :dunno:
Изображение

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: G30 530D MHEV

Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?

Мнение от andy » 23 Юни 2026, 15:49

За балами ни взеха явно, баси държавата, баси експертите....думи нямам.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook