ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1054
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X5+M2

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от msi200 » 18 Апр 2026, 19:46

Аз минавах Бургас-Варна преди месец и си беше ОК.
I love the sound of V8 in the morning...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1983
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: Skoda oStavia

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от barty » 17 Май 2026, 19:13

Имате ли представа в какво състояние е пътя Враца - хижа Пършевица?
Ходил съм преди 10г и тогава беше дупка в дупката.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1983
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: Skoda oStavia

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от barty » 25 Май 2026, 17:23

Имате ли представа в какво състояние е пътя Гоце Делчев - Сатовча - Доспат, в частност с. Кочан?
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1795
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
Мечтае да кара: BMW M2

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от ildivvy » 25 Май 2026, 21:36

Не се сещам къде точно беше това село, но пътя е в добро състояние. В края на отсечката, към Доспат, е по-зле, макар някои участъци да са преасфалтирани, но не е нещо кой знае колко лошо... Задължително сядате в заведението 'Изглед' на 10км преди Доспат... Пада се от лявата страна на пътя.
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!

Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от TNT » 22 Юни 2026, 11:20

Пловдив - Гоце Делчев откъде е по-добре да се мине :dunno: През Велинград-Якоруда-Банско , през Пещера-Батак-Доспат или Кричим-Девин-Доспат :dunno:

Батак-Доспат не съм сигурен дали някога въобще съм минавал, а Гоце Делчев - Доспат преди години беше много зле, ама последно съм минавал... преди 7-8 години. Банско - Гоце Делчев не съм сигурен дали сега не е много натоварен покрай тапите в Кресненското, които искам да избегна, че баш петък и неделя ще трябва да пътувам.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1795
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
Мечтае да кара: BMW M2

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от ildivvy » 22 Юни 2026, 13:55

Пътя с най-добра настилка е Пловдив-Велинград-Юндола-Якоруда-преди Разлог отбиваш към с.Елешница и надолу към Г.Делчев! Най-кратък е през Батак-Доспат, но не е в цветущо състояние. Ако уцелиш някой 'бавен', ще ти се отще живота... Доспат-Г.Делчев го бива, не е зле, но не е перфектен, нисък трафик, гледки. Относно Пловдив-Велинград, вариантите са два: През Пазарджик, Варвара и към Велинград - хубав, но скучен и ако нацелиш някой микробус в дефилето, ще ти се отще живота... Ако имаш време, макар, че май излиза еднакво, мини Пловдив-Пещера-Батак-Ракитово-Велингад. Топ асфалт, нисък трафик, сянка, гледки...

П.П. Мапс-а го даде еднакво, като време и дистанция, ако не броим краткия през Доспат.
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!

Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от TNT » 23 Юни 2026, 11:42

Благодаря, потвърди ми маршрута. Ще минавам през Велинград. И без това до Банско/Разлог ми е познат маршрут и най-вероятно ще го мина най-бързо. Хем и ако случайно няма тапи в кресненското, може да си продължа до Симитли и от там по царския. Дори лека тапа да е, същото като време пак ме устройва, ама и не ми се рискува да се нашия в 40км задръстване. Нещо навигациите хич не се справят с такива огромни задръствания. Хората пишат за такива часове чакане, че то по-бързо ще ми е да мина през Маказа за Петрич, а пак ми дава да се нашивам в тапите.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1795
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
Мечтае да кара: BMW M2

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от ildivvy » 25 Юни 2026, 12:30

Миналата година бяха започнали да правят основен ремонт на пътя от Айтос към Айтоския проход... Някой знае ли какво е положението в момента? Около Дългопол пак ли си е старото положение?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!

Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: G30 530D MHEV

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от andy » 25 Юни 2026, 12:33

От Айтос като се качиш и почва ремонта ... малко преди да се стигне до разклона за Руен.
Караш на чакъл и не е равно дори, а трафик бол.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1795
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
Мечтае да кара: BMW M2

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от ildivvy » 25 Юни 2026, 12:54

:confused: Все се надявах, че за една година са го направили... Все пак са 10-15км максимум!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!

Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: G30 530D MHEV

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2026г.

Мнение от andy » 25 Юни 2026, 13:23

Направиха само отсечката която има няма 250м след разклона за Руен и продължават посока Айтос в гората.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook