E36
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 75834 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- Стават ли джанти от 1 на Е36 ?
от CheGevara » 04 Окт 2011, 22:24 - 10 Отговори
- 2910 Прегл.
- Последно мнение от Борис_Малинов
07 Окт 2011, 15:50
- Стават ли джанти от 1 на Е36 ?
-
- е36 глъхне
1, 2от MAFID » 30 Мар 2011, 22:47 - 20 Отговори
- 7851 Прегл.
- Последно мнение от MAFID
07 Окт 2011, 13:06
- е36 глъхне
-
- Най-добрата марка кабели за свещи
1, 2от michi69 » 30 Сеп 2011, 9:41 - 27 Отговори
- 9727 Прегл.
- Последно мнение от vld
07 Окт 2011, 11:15
- Най-добрата марка кабели за свещи
-
- проблем с е36 ванос
от delas_328 » 03 Окт 2011, 12:45 - 4 Отговори
- 1483 Прегл.
- Последно мнение от diciniq
07 Окт 2011, 9:05
- проблем с е36 ванос
-
- Въпрос свързан с performance на E36 Compact
от Wyand » 25 Юли 2011, 16:20 - 12 Отговори
- 3565 Прегл.
- Последно мнение от ръб
07 Окт 2011, 1:37
- Въпрос свързан с performance на E36 Compact
-
- Датчик температура на маслото
от ares2 » 06 Окт 2011, 20:32 - 7 Отговори
- 2466 Прегл.
- Последно мнение от ares2
06 Окт 2011, 23:56
- Датчик температура на маслото
-
- м42 заглъхва
1, 2от ///Micev_87 » 03 Окт 2011, 17:17 - 20 Отговори
- 5361 Прегл.
- Последно мнение от vladi_a_i
06 Окт 2011, 22:59
- м42 заглъхва
-
- Схема за свързване на телефона и какви части триабват
от MEN » 23 Апр 2010, 21:18 - 6 Отговори
- 2706 Прегл.
- Последно мнение от fedoracore
06 Окт 2011, 15:40
- Схема за свързване на телефона и какви части триабват
-
- Номенклатурен номер
от burnou7 » 05 Окт 2011, 19:00 - 4 Отговори
- 1448 Прегл.
- Последно мнение от GKuzmanov
06 Окт 2011, 13:17
- Номенклатурен номер
-
- CD Blaupunkt BMW?
от ares2 » 04 Окт 2011, 17:58 - 6 Отговори
- 2201 Прегл.
- Последно мнение от ares2
06 Окт 2011, 1:34
- CD Blaupunkt BMW?
-
- Съвет за подгревни свещи
от loveca1001 » 02 Окт 2011, 18:43 - 10 Отговори
- 4076 Прегл.
- Последно мнение от em1l
06 Окт 2011, 0:11
- Съвет за подгревни свещи
-
- CHECK ENGINE и откриването на проблем
от bmwmaniq » 02 Окт 2011, 22:36 - 8 Отговори
- 4755 Прегл.
- Последно мнение от bmwmaniq
05 Окт 2011, 23:51
- CHECK ENGINE и откриването на проблем
-
- Налягане на бензинова помпа
от bmwmaniq » 02 Окт 2011, 22:08 - 12 Отговори
- 12292 Прегл.
- Последно мнение от bmwmaniq
05 Окт 2011, 23:44
- Налягане на бензинова помпа
-
- 316 с глава на 318 is ???
от nikito8506 » 09 Апр 2010, 15:19 - 10 Отговори
- 4306 Прегл.
- Последно мнение от bum_bum
05 Окт 2011, 23:20
- 316 с глава на 318 is ???
-
- Проблем с Е36 1.8 ИС на газ-Помагайте
от slo » 03 Окт 2011, 8:58 - 7 Отговори
- 2636 Прегл.
- Последно мнение от ares2
05 Окт 2011, 22:18
- Проблем с Е36 1.8 ИС на газ-Помагайте
-
- смяна на свещи при газ и метан
от vladuicho » 06 Дек 2007, 10:28 - 8 Отговори
- 5867 Прегл.
- Последно мнение от anton mutafchiev
05 Окт 2011, 21:50
- смяна на свещи при газ и метан
-
- дължина болтове за маховик 320м52б20
от krasi_bmw » 05 Окт 2011, 1:12 - 5 Отговори
- 2041 Прегл.
- Последно мнение от krasi_bmw
05 Окт 2011, 21:04
- дължина болтове за маховик 320м52б20
-
- 318 tds Датчик за задна скорост
от sixsixone » 05 Окт 2011, 17:10 - 1 Отговори
- 1248 Прегл.
- Последно мнение от Dirty M5 driveR
05 Окт 2011, 20:11
- 318 tds Датчик за задна скорост
-
- проблем с мощноста на е36 320и
от marintschev » 04 Окт 2011, 21:09 - 5 Отговори
- 1930 Прегл.
- Последно мнение от sysmurdoc
05 Окт 2011, 20:02
- проблем с мощноста на е36 320и
-
- Неработещ ABS,
от ник1234 » 05 Окт 2011, 8:49 - 10 Отговори
- 4454 Прегл.
- Последно мнение от Nukem
05 Окт 2011, 19:23
- Неработещ ABS,
-
- Старт Бутон Помощ колеги
от djbibo » 03 Окт 2011, 19:45 - 5 Отговори
- 1975 Прегл.
- Последно мнение от djbibo
05 Окт 2011, 16:12
- Старт Бутон Помощ колеги
-
- м-кови тампони макферсон
от mitko_dd » 22 Авг 2011, 21:54 - 5 Отговори
- 2635 Прегл.
- Последно мнение от Tenata
04 Окт 2011, 23:28
- м-кови тампони макферсон
-
- Как се сменя регулатор налягане ?
от grudev » 02 Окт 2011, 14:20 - 11 Отговори
- 5760 Прегл.
- Последно мнение от anton mutafchiev
04 Окт 2011, 21:18
- Как се сменя регулатор налягане ?
-
- Тропане в предницата....
от djkita » 03 Окт 2011, 20:54 - 6 Отговори
- 2388 Прегл.
- Последно мнение от djkita
04 Окт 2011, 13:10
- Тропане в предницата....
-
- Купуване на маншон на шарнир-от къде?
от veso_topalov » 03 Окт 2011, 16:31 - 7 Отговори
- 2212 Прегл.
- Последно мнение от laviatan
04 Окт 2011, 9:04
- Купуване на маншон на шарнир-от къде?
-
- търся помощ за монтаж на голям борд.
1, 2от batkoki » 02 Окт 2011, 15:09 - 22 Отговори
- 6044 Прегл.
- Последно мнение от batkoki
04 Окт 2011, 2:35
- търся помощ за монтаж на голям борд.
-
- Нов съединител приплъзва - идеи?
1, 2от luizov » 02 Окт 2011, 14:07 - 16 Отговори
- 9286 Прегл.
- Последно мнение от bavar4o.70
03 Окт 2011, 20:58
- Нов съединител приплъзва - идеи?
-
- за заклщючване
от Dirty M5 driveR » 03 Окт 2011, 19:09 - 0 Отговори
- 872 Прегл.
- Последно мнение от Dirty M5 driveR
03 Окт 2011, 19:09
- за заклщючване
-
- светна ми лампата на еърбега след сваляне на таблото
от stanio_89 » 03 Окт 2011, 18:49 - 1 Отговори
- 1169 Прегл.
- Последно мнение от bum_bum
03 Окт 2011, 19:00
- светна ми лампата на еърбега след сваляне на таблото
-
- Щампи с номенклатурни номера на м лайсни
от baitun » 30 Сеп 2011, 11:42 - 10 Отговори
- 3345 Прегл.
- Последно мнение от delas_328
03 Окт 2011, 12:55
- Щампи с номенклатурни номера на м лайсни
-
- Обикновено газово на 316и
1, 2от Antonski » 26 Сеп 2011, 21:42 - 24 Отговори
- 5754 Прегл.
- Последно мнение от ares2
03 Окт 2011, 10:11
- Обикновено газово на 316и
-
- Странен звук идващ от малък говорител до духалката за крака
от rado9308 » 30 Сеп 2011, 16:17 - 3 Отговори
- 1154 Прегл.
- Последно мнение от jdl
03 Окт 2011, 9:45
- Странен звук идващ от малък говорител до духалката за крака
-
- Проблем със светлините на таблото
от dxo » 02 Окт 2011, 15:07 - 2 Отговори
- 1092 Прегл.
- Последно мнение от ~Мишо~
03 Окт 2011, 1:25
- Проблем със светлините на таблото
-
- въпрос относно споилер
от Haddess » 01 Окт 2011, 14:45 - 4 Отговори
- 1500 Прегл.
- Последно мнение от Nikito_nn
03 Окт 2011, 0:35
- въпрос относно споилер
-
- Помощ от някои колега за монтаж на дръжка
от hag_1924 » 30 Сеп 2011, 0:31 - 10 Отговори
- 3442 Прегл.
- Последно мнение от bmwmaniq
02 Окт 2011, 22:20
- Помощ от някои колега за монтаж на дръжка
-
- Как да разберем с какъв алтернатор сме?
от Jang1r » 19 Сеп 2011, 18:53 - 12 Отговори
- 4528 Прегл.
- Последно мнение от valter123
02 Окт 2011, 11:00
- Как да разберем с какъв алтернатор сме?
-
- Замерване на утечка-решено
от BorisMW » 30 Сеп 2011, 21:01 - 13 Отговори
- 4168 Прегл.
- Последно мнение от ares2
02 Окт 2011, 10:20
- Замерване на утечка-решено
-
- Пластмаса над бъбреците
от lancerr » 20 Сеп 2011, 8:54 - 12 Отговори
- 3059 Прегл.
- Последно мнение от e36Bulgaria
02 Окт 2011, 0:04
- Пластмаса над бъбреците
-
- Смяна на предни шарнири БМВ 318 Е36 М40Б18 седан
1, 2от grudev » 29 Сеп 2011, 15:14 - 22 Отговори
- 22099 Прегл.
- Последно мнение от michev
01 Окт 2011, 22:06
- Смяна на предни шарнири БМВ 318 Е36 М40Б18 седан
-
- Ново Е36 и интересна история
1, 2от bmw318is4 » 25 Сеп 2011, 22:11 - 27 Отговори
- 6459 Прегл.
- Последно мнение от bmw-318
01 Окт 2011, 21:37
- Ново Е36 и интересна история
-
- Трябва ми сайт.
от Tseko » 01 Окт 2011, 0:10 - 3 Отговори
- 1229 Прегл.
- Последно мнение от S7
01 Окт 2011, 21:36
- Трябва ми сайт.
-
- e36 320 чупи дифове???
1, 2от lowrider » 29 Сеп 2011, 19:30 - 19 Отговори
- 4735 Прегл.
- Последно мнение от delas_328
01 Окт 2011, 18:27
- e36 320 чупи дифове???
-
- Проблем със стоповете на БМВ компакт
от Kamimo_e30 » 22 Сеп 2011, 15:11 - 4 Отговори
- 1612 Прегл.
- Последно мнение от Kamimo_e30
01 Окт 2011, 18:20
- Проблем със стоповете на БМВ компакт
-
- Заден капак със вграден 3ти стоп?
от bweenie » 01 Окт 2011, 1:50 - 3 Отговори
- 1402 Прегл.
- Последно мнение от Kris
01 Окт 2011, 14:08
- Заден капак със вграден 3ти стоп?
-
- Картер за 316g Compact?
от feurio » 30 Юли 2011, 20:28 - 7 Отговори
- 2436 Прегл.
- Последно мнение от feurio
01 Окт 2011, 12:48
- Картер за 316g Compact?
-
- Странен звук от задна дясна врата.
от andreygg » 23 Сеп 2011, 20:36 - 5 Отговори
- 1832 Прегл.
- Последно мнение от icakissaes
01 Окт 2011, 11:22
- Странен звук от задна дясна врата.
-
- Установяване марка на джанти!
1, 2от stoevro » 22 Сеп 2011, 16:37 - 22 Отговори
- 5972 Прегл.
- Последно мнение от 4621
01 Окт 2011, 9:37
- Установяване марка на джанти!
-
- бензинова помпа или запушен филтър
от nikolay_pz » 17 Сеп 2011, 23:15 - 11 Отговори
- 11659 Прегл.
- Последно мнение от kiky_7
01 Окт 2011, 6:05
- бензинова помпа или запушен филтър
-
- Въпросче към колегите с комби
от gangsterboy » 29 Сеп 2011, 20:40 - 9 Отговори
- 2194 Прегл.
- Последно мнение от mladfen
30 Сеп 2011, 21:58
- Въпросче към колегите с комби
-
- Предна колона
от nIksdevIL » 29 Сеп 2011, 17:50 - 3 Отговори
- 1242 Прегл.
- Последно мнение от clarcky
30 Сеп 2011, 1:16
- Предна колона
-
- м50б20 гърми в колекторите?
от Gentsa » 18 Май 2010, 19:51 - 11 Отговори
- 4794 Прегл.
- Последно мнение от van4ote
29 Сеп 2011, 23:38
- м50б20 гърми в колекторите?
-
- Търся да закупя гофриран маркуч e36 m50b20 !
от bobbi_83 » 19 Сеп 2011, 15:36 - 8 Отговори
- 9144 Прегл.
- Последно мнение от Mollov
29 Сеп 2011, 20:55
- Търся да закупя гофриран маркуч e36 m50b20 !
-
- проблем с дюза на м43 е36
от bmw_pavka » 29 Сеп 2011, 18:31 - 1 Отговори
- 1125 Прегл.
- Последно мнение от Dirty M5 driveR
29 Сеп 2011, 20:38
- проблем с дюза на м43 е36
-
- Проблем с оборотите
от batvlady79 » 28 Авг 2011, 12:39 - 14 Отговори
- 5831 Прегл.
- Последно мнение от batvlady79
29 Сеп 2011, 19:16
- Проблем с оборотите
-
- Харчи много е36
1, 2от kiky_7 » 03 Сеп 2011, 6:54 - 19 Отговори
- 7238 Прегл.
- Последно мнение от Savy
29 Сеп 2011, 17:15
- Харчи много е36
-
- Вилка от М20 или от М50 за лек маховик
1, 2от BT9028BA » 22 Авг 2011, 21:01 - 17 Отговори
- 4712 Прегл.
- Последно мнение от arsenal
29 Сеп 2011, 14:17
- Вилка от М20 или от М50 за лек маховик
-
- къде седи температурният датчик на м50б20 ?
от bobbi_83 » 28 Сеп 2011, 16:13 - 4 Отговори
- 2102 Прегл.
- Последно мнение от bobbi_83
29 Сеп 2011, 13:25
- къде седи температурният датчик на м50б20 ?
-
- Диагностика за Е36 М43Б16
от cubalibreto » 28 Сеп 2011, 14:00 - 3 Отговори
- 1196 Прегл.
- Последно мнение от cubalibreto
29 Сеп 2011, 9:18
- Диагностика за Е36 М43Б16
-
- Проблем със съединителя
от e90 325i » 28 Сеп 2011, 18:47 - 3 Отговори
- 1124 Прегл.
- Последно мнение от Mpower84
29 Сеп 2011, 2:14
- Проблем със съединителя
-
- помощ няма ток !!!ШОК ДАТЧИК????
от TeodorKz » 28 Сеп 2011, 8:58 - 8 Отговори
- 2233 Прегл.
- Последно мнение от EnimEn
29 Сеп 2011, 0:24
- помощ няма ток !!!ШОК ДАТЧИК????
-
- Ремонт стартер Варна
1, 2от batvlady79 » 23 Сеп 2011, 9:48 - 15 Отговори
- 8637 Прегл.
- Последно мнение от Joro.7
28 Сеп 2011, 23:53
- Ремонт стартер Варна
-
- анкета“какво ви е мнението за гърнетата REMUS
1, 2, 3от ///Micev_87 » 25 Сеп 2011, 15:30 - 31 Отговори
- 6772 Прегл.
- Последно мнение от ///Micev_87
28 Сеп 2011, 22:38
- анкета“какво ви е мнението за гърнетата REMUS
-
- Джанти от е34 на е36?
1, 2от loveca1001 » 20 Сеп 2011, 11:27 - 17 Отговори
- 5682 Прегл.
- Последно мнение от loveca1001
28 Сеп 2011, 21:29
- Джанти от е34 на е36?
-
- виене на бензинова помпа при ключ на контакт
1, 2от u`F`o » 28 Фев 2011, 22:28 - 21 Отговори
- 7663 Прегл.
- Последно мнение от u`F`o
28 Сеп 2011, 21:13
- виене на бензинова помпа при ключ на контакт
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл