E36
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 79866 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- колеги някои ако знае да помага защо надува маркучите
1, 2, 3от koldi bmw320 i » 07 Авг 2008, 22:13 - 34 Отговори
- 9318 Прегл.
- Последно мнение от vwteam
22 Авг 2008, 23:26
- колеги някои ако знае да помага защо надува маркучите
-
- Проблем с газовата
от arkadas » 17 Авг 2008, 13:55 - 3 Отговори
- 1662 Прегл.
- Последно мнение от slep
22 Авг 2008, 20:57
- Проблем с газовата
-
- Изтракване на клапаните при студен старт...
от BiTurbo » 21 Авг 2008, 20:54 - 9 Отговори
- 3094 Прегл.
- Последно мнение от BiTurbo
22 Авг 2008, 19:40
- Изтракване на клапаните при студен старт...
-
- подлакътник
1, 2от pimienta M3 » 20 Авг 2008, 21:52 - 16 Отговори
- 5339 Прегл.
- Последно мнение от kdl
22 Авг 2008, 19:38
- подлакътник
-
- малка помощ моля!!!
от super_mario » 22 Авг 2008, 18:03 - 2 Отговори
- 1424 Прегл.
- Последно мнение от super_mario
22 Авг 2008, 18:29
- малка помощ моля!!!
-
- ПРОБЛЕМ С КЛИМАТРОНИКА
от ДЕТ » 17 Авг 2008, 19:24 - 3 Отговори
- 1868 Прегл.
- Последно мнение от ДЕТ
22 Авг 2008, 16:00
- ПРОБЛЕМ С КЛИМАТРОНИКА
-
- До всички дето управляват 325 TDS!
от КУНИ » 11 Юли 2008, 14:35 - 6 Отговори
- 2319 Прегл.
- Последно мнение от Dream_BMW
22 Авг 2008, 15:21
- До всички дето управляват 325 TDS!
-
- Гаден проблем с 320i М52
1, 2, 3от MadChicken » 13 Авг 2008, 16:57 - 35 Отговори
- 10185 Прегл.
- Последно мнение от MadChicken
22 Авг 2008, 14:05
- Гаден проблем с 320i М52
-
- ХИДРАВЛИК
от MITKO F1fen » 22 Авг 2008, 11:18 - 2 Отговори
- 1601 Прегл.
- Последно мнение от Binev_OuT
22 Авг 2008, 13:20
- ХИДРАВЛИК
-
- как да прекарам кабели от мотора до купето ?
1, 2от boywalking » 17 Авг 2008, 21:32 - 17 Отговори
- 5934 Прегл.
- Последно мнение от KIM
22 Авг 2008, 11:08
- как да прекарам кабели от мотора до купето ?
-
- Въпрос относно масло на БМВ мотор
1, 2от 6efovete » 09 Авг 2008, 21:35 - 17 Отговори
- 6564 Прегл.
- Последно мнение от MITKO F1fen
22 Авг 2008, 11:05
- Въпрос относно масло на БМВ мотор
-
- Виене при пуснат климатик
от [Georgi] » 21 Авг 2008, 23:19 - 3 Отговори
- 1860 Прегл.
- Последно мнение от [Georgi]
22 Авг 2008, 10:30
- Виене при пуснат климатик
-
- Датчик на вала
от k1k0 » 22 Авг 2008, 0:18 - 2 Отговори
- 1339 Прегл.
- Последно мнение от Hito
22 Авг 2008, 8:38
- Датчик на вала
-
- Част за борд компютъра
от joreto_88 » 21 Авг 2008, 12:46 - 2 Отговори
- 1517 Прегл.
- Последно мнение от joreto_88
22 Авг 2008, 1:12
- Част за борд компютъра
-
- Лепене на стъкло на халоген
от 6efovete » 22 Авг 2008, 0:34 - 1 Отговори
- 1671 Прегл.
- Последно мнение от k1k0
22 Авг 2008, 0:51
- Лепене на стъкло на халоген
-
- предните врати на е36
от mirobmwto » 21 Авг 2008, 22:51 - 0 Отговори
- 1008 Прегл.
- Последно мнение от mirobmwto
21 Авг 2008, 22:51
- предните врати на е36
-
- Вибрации над 2000rpm на 318TDS
от aboykov » 21 Авг 2008, 19:36 - 5 Отговори
- 2388 Прегл.
- Последно мнение от DirtySouth
21 Авг 2008, 21:59
- Вибрации над 2000rpm на 318TDS
-
- маса на купе и седан
1, 2от mg87 » 14 Авг 2008, 16:41 - 21 Отговори
- 6708 Прегл.
- Последно мнение от MOGY
21 Авг 2008, 16:18
- маса на купе и седан
-
- Искам Нови джанти за 318тдс
от BMvV318TDS » 21 Авг 2008, 0:51 - 7 Отговори
- 2719 Прегл.
- Последно мнение от KIM
21 Авг 2008, 15:38
- Искам Нови джанти за 318тдс
-
- Е36/М40/1.6/дроселова клапа
1, 2от Людмил » 19 Авг 2008, 12:59 - 23 Отговори
- 7303 Прегл.
- Последно мнение от Nikito_nn
21 Авг 2008, 14:23
- Е36/М40/1.6/дроселова клапа
-
- Машинка за заключване на резервоара ...
от didich » 17 Авг 2008, 18:54 - 6 Отговори
- 2638 Прегл.
- Последно мнение от turboto
21 Авг 2008, 14:05
- Машинка за заключване на резервоара ...
-
- липса на крушки
от _JIM_ » 12 Авг 2008, 23:22 - 14 Отговори
- 5366 Прегл.
- Последно мнение от Stanchev
21 Авг 2008, 13:44
- липса на крушки
-
- прецака ми се педала на газта
от opomopo » 20 Авг 2008, 17:02 - 5 Отговори
- 2381 Прегл.
- Последно мнение от opomopo
21 Авг 2008, 13:42
- прецака ми се педала на газта
-
- Алтернатор от 325TDS на 318IS
от DirtySouth » 21 Авг 2008, 1:15 - 0 Отговори
- 1489 Прегл.
- Последно мнение от DirtySouth
21 Авг 2008, 1:15
- Алтернатор от 325TDS на 318IS
-
- Колеги моля за мнение при сменен съйдинител
1, 2от levskara » 19 Авг 2008, 17:33 - 15 Отговори
- 5163 Прегл.
- Последно мнение от bawarka
21 Авг 2008, 0:43
- Колеги моля за мнение при сменен съйдинител
-
- спряха да ми светят светлините по таблото
от boywalking » 20 Авг 2008, 23:42 - 3 Отговори
- 1696 Прегл.
- Последно мнение от k1k0
21 Авг 2008, 0:21
- спряха да ми светят светлините по таблото
-
- Тампони преден носач сериен номер
от didich » 20 Авг 2008, 21:36 - 1 Отговори
- 1249 Прегл.
- Последно мнение от Mihmor
20 Авг 2008, 22:04
- Тампони преден носач сериен номер
-
- Означения (маркировка) на пружините?
1, 2от Ethereal » 23 Май 2006, 9:52 - 17 Отговори
- 8127 Прегл.
- Последно мнение от Dream_BMW
20 Авг 2008, 21:00
- Означения (маркировка) на пружините?
-
- Пада нивото на антифриза
от M.J. » 20 Авг 2008, 15:32 - 7 Отговори
- 3014 Прегл.
- Последно мнение от Binev_OuT
20 Авг 2008, 20:00
- Пада нивото на антифриза
-
- Колеги за какво служи това на снимката?/М44/
от Nukem » 17 Авг 2008, 21:27 - 6 Отговори
- 2688 Прегл.
- Последно мнение от metodi80
20 Авг 2008, 19:39
- Колеги за какво служи това на снимката?/М44/
-
- Какво да сменя на новата кола
1, 2от martin_mmm » 19 Авг 2008, 14:55 - 18 Отговори
- 5374 Прегл.
- Последно мнение от metodi80
20 Авг 2008, 19:33
- Какво да сменя на новата кола
-
- прецака ми се жапката и няма отваряне
от boywalking » 17 Авг 2008, 23:09 - 8 Отговори
- 2557 Прегл.
- Последно мнение от boywalking
20 Авг 2008, 18:34
- прецака ми се жапката и няма отваряне
-
- Как се свалят бъбреците с металната маска под фаровете
от radosi » 20 Авг 2008, 18:11 - 0 Отговори
- 1075 Прегл.
- Последно мнение от radosi
20 Авг 2008, 18:11
- Как се свалят бъбреците с металната маска под фаровете
-
- М42 - Опитвам се да намеря кат.номер на един пластм.капак
от kdl » 19 Авг 2008, 23:06 - 7 Отговори
- 2458 Прегл.
- Последно мнение от kdl
20 Авг 2008, 17:05
- М42 - Опитвам се да намеря кат.номер на един пластм.капак
-
- стават ли 205/65/15 на Е36 компакт
от radosi » 20 Авг 2008, 0:42 - 8 Отговори
- 2846 Прегл.
- Последно мнение от vld
20 Авг 2008, 11:04
- стават ли 205/65/15 на Е36 компакт
-
- Климатроник - Нов и стар
от siso8888 » 19 Авг 2008, 23:51 - 13 Отговори
- 3574 Прегл.
- Последно мнение от Binev_OuT
20 Авг 2008, 10:27
- Климатроник - Нов и стар
-
- Катализатор
1, 2от k_remi » 21 Окт 2007, 13:52 - 16 Отговори
- 6436 Прегл.
- Последно мнение от Mpower84
20 Авг 2008, 3:13
- Катализатор
-
- E36 318tds
от andreti » 08 Авг 2008, 16:48 - 8 Отговори
- 3435 Прегл.
- Последно мнение от err0r
20 Авг 2008, 2:59
- E36 318tds
-
- Светлина на табло Е36? Въпрос?
от 6efovete » 19 Авг 2008, 17:48 - 4 Отговори
- 2230 Прегл.
- Последно мнение от 6efovete
19 Авг 2008, 23:20
- Светлина на табло Е36? Въпрос?
-
- Трябва ми човек с 318TDS 90PS
от akrapovic » 24 Юли 2008, 18:38 - 5 Отговори
- 2317 Прегл.
- Последно мнение от semk@t@
19 Авг 2008, 23:14
- Трябва ми човек с 318TDS 90PS
-
- Много гадно тракане .. ПОМОЩ???
от jmps » 19 Авг 2008, 15:40 - 5 Отговори
- 2588 Прегл.
- Последно мнение от jmps
19 Авг 2008, 23:03
- Много гадно тракане .. ПОМОЩ???
-
- как да разбера кой модел ми е двигателя
от boywalking » 19 Авг 2008, 21:58 - 1 Отговори
- 1633 Прегл.
- Последно мнение от bmwdriver
19 Авг 2008, 22:01
- как да разбера кой модел ми е двигателя
-
- тези джанти оригинални ли са и за коя серия са ?
от boywalking » 19 Авг 2008, 21:48 - 3 Отговори
- 1695 Прегл.
- Последно мнение от bmwdriver
19 Авг 2008, 21:57
- тези джанти оригинални ли са и за коя серия са ?
-
- как изглежда крушката за мигача в таблото ?
от boywalking » 19 Авг 2008, 17:08 - 6 Отговори
- 2350 Прегл.
- Последно мнение от agent smit
19 Авг 2008, 21:42
- как изглежда крушката за мигача в таблото ?
-
- Сервиз части стари нови
от pakata » 16 Авг 2008, 19:21 - 7 Отговори
- 2851 Прегл.
- Последно мнение от pakata
19 Авг 2008, 19:27
- Сервиз части стари нови
-
- Купувам/Продавам BMW E36
от deso_antonov » 08 Юни 2008, 16:45 - 10 Отговори
- 4469 Прегл.
- Последно мнение от Батька Махно
19 Авг 2008, 19:07
- Купувам/Продавам BMW E36
-
- Дайте съвет колеги
от cool_ice » 19 Авг 2008, 9:23 - 5 Отговори
- 1893 Прегл.
- Последно мнение от matros
19 Авг 2008, 16:33
- Дайте съвет колеги
-
- помогнете колеги закъсах го
от nenormalniq » 19 Авг 2008, 2:38 - 3 Отговори
- 1820 Прегл.
- Последно мнение от lowdriver
19 Авг 2008, 15:15
- помогнете колеги закъсах го
-
- не знам къде да питам затова тука
от samsurnik » 19 Авг 2008, 10:30 - 1 Отговори
- 1275 Прегл.
- Последно мнение от ///M3-E36
19 Авг 2008, 12:09
- не знам къде да питам затова тука
-
- Нов Горд Собственик на 318tds-Compakt
1, 2от niko74 » 28 Юли 2008, 23:59 - 17 Отговори
- 5591 Прегл.
- Последно мнение от metodi80
19 Авг 2008, 0:47
- Нов Горд Собственик на 318tds-Compakt
-
- Газаджия за М50В20- обикновено газово (във Варна или Бургас)
от Djelebov » 18 Авг 2008, 22:47 - 3 Отговори
- 2248 Прегл.
- Последно мнение от bmwdriver
19 Авг 2008, 0:07
- Газаджия за М50В20- обикновено газово (във Варна или Бургас)
-
- прецака се баварката
1, 2от tonito » 16 Авг 2008, 20:11 - 15 Отговори
- 6050 Прегл.
- Последно мнение от tonito
18 Авг 2008, 20:47
- прецака се баварката
-
- Странно Внезапно падане на нивото на Горивото
от niko74 » 18 Авг 2008, 1:43 - 2 Отговори
- 1673 Прегл.
- Последно мнение от ///M3-E36
18 Авг 2008, 20:09
- Странно Внезапно падане на нивото на Горивото
-
- колеги помагаите ако можете
от mafiata_ » 17 Авг 2008, 20:35 - 10 Отговори
- 3502 Прегл.
- Последно мнение от mafiata_
18 Авг 2008, 18:27
- колеги помагаите ако можете
-
- Въпрос за : гуми и джанти , колектори , тампони и ABS
от DirtySouth » 15 Авг 2008, 1:02 - 13 Отговори
- 3937 Прегл.
- Последно мнение от BMW дизайн
18 Авг 2008, 18:24
- Въпрос за : гуми и джанти , колектори , тампони и ABS
-
- разлики в дължината на Купе, компакт и Е30
от Ogi » 16 Авг 2008, 12:53 - 4 Отговори
- 2199 Прегл.
- Последно мнение от nik4o
18 Авг 2008, 15:34
- разлики в дължината на Купе, компакт и Е30
-
- При прецакан дебитомер какво става с колата.
от Dream_BMW » 16 Авг 2008, 19:23 - 7 Отговори
- 5624 Прегл.
- Последно мнение от Dream_BMW
18 Авг 2008, 15:33
- При прецакан дебитомер какво става с колата.
-
- Тресене волана.....
1, 2от D_I_V_A_K_A » 13 Авг 2008, 23:38 - 16 Отговори
- 5469 Прегл.
- Последно мнение от metodi80
18 Авг 2008, 15:12
- Тресене волана.....
-
- Диагностика на E36
от Tosshs » 18 Авг 2008, 12:10 - 5 Отговори
- 2879 Прегл.
- Последно мнение от Tosshs
18 Авг 2008, 13:00
- Диагностика на E36
-
- немога да си извадя касетофона от таблото
от boywalking » 17 Авг 2008, 23:14 - 5 Отговори
- 2763 Прегл.
- Последно мнение от laviatan
18 Авг 2008, 12:12
- немога да си извадя касетофона от таблото
-
- Книжки от е36
от saphir » 18 Авг 2008, 10:42 - 3 Отговори
- 1796 Прегл.
- Последно мнение от kdl
18 Авг 2008, 11:21
- Книжки от е36
-
- Въздуховоди от броня и кора под мотора Е36 помощ
от 6efovete » 18 Авг 2008, 1:02 - 8 Отговори
- 3299 Прегл.
- Последно мнение от 6efovete
18 Авг 2008, 9:43
- Въздуховоди от броня и кора под мотора Е36 помощ
-
- Въпрос относно цилиндров блок на 320
от BMW_kiler » 18 Авг 2008, 0:17 - 2 Отговори
- 1690 Прегл.
- Последно мнение от ///MapTo
18 Авг 2008, 0:37
- Въпрос относно цилиндров блок на 320
-
- глава 318 м42?
от dimitris » 16 Авг 2008, 18:54 - 2 Отговори
- 1296 Прегл.
- Последно мнение от dimitris
17 Авг 2008, 22:24
- глава 318 м42?
-
- 318is ABS
от markoff_sl » 17 Авг 2008, 20:52 - 0 Отговори
- 914 Прегл.
- Последно мнение от markoff_sl
17 Авг 2008, 20:52
- 318is ABS
-
- ГОРИВЕН ФИЛТЬР НА Е36
от igra4a_bmw » 17 Авг 2008, 10:08 - 4 Отговори
- 2149 Прегл.
- Последно мнение от Binev_OuT
17 Авг 2008, 18:36
- ГОРИВЕН ФИЛТЬР НА Е36
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл