E36
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 80075 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- Заслужава ли си е36-320
1, 2, 3от vladeto_88 » 07 Окт 2008, 11:29 - 41 Отговори
- 10378 Прегл.
- Последно мнение от bmwdriver
08 Окт 2008, 22:19
- Заслужава ли си е36-320
-
- Майстори за ел. стъкла
от Zapa » 08 Окт 2008, 10:46 - 4 Отговори
- 1874 Прегл.
- Последно мнение от Brani
08 Окт 2008, 21:37
- Майстори за ел. стъкла
-
- яко придърпване,аман от майстори
от ghetto vet » 07 Окт 2008, 12:08 - 12 Отговори
- 4124 Прегл.
- Последно мнение от kdl
08 Окт 2008, 20:51
- яко придърпване,аман от майстори
-
- реални километри
1, 2от bmw 318 is » 08 Окт 2008, 1:15 - 21 Отговори
- 6300 Прегл.
- Последно мнение от bmw 318 is
08 Окт 2008, 20:23
- реални километри
-
- помогнете! има ли проблем при тази комбинация джанти и гуми
от deso_antonov » 15 Сеп 2008, 12:41 - 4 Отговори
- 2166 Прегл.
- Последно мнение от deso_antonov
08 Окт 2008, 19:43
- помогнете! има ли проблем при тази комбинация джанти и гуми
-
- Хидравлика, няколко въпроса и база за сравнение?
от thunderl » 08 Окт 2008, 14:21 - 2 Отговори
- 1518 Прегл.
- Последно мнение от ivak
08 Окт 2008, 19:28
- Хидравлика, няколко въпроса и база за сравнение?
-
- [За затваряне]Каква марка е тоя ремък?
от thunderl » 08 Окт 2008, 14:34 - 11 Отговори
- 3933 Прегл.
- Последно мнение от thunderl
08 Окт 2008, 19:23
- [За затваряне]Каква марка е тоя ремък?
-
- Предна емблема
1, 2от Lattri » 04 Окт 2008, 18:25 - 17 Отговори
- 10944 Прегл.
- Последно мнение от jmps
08 Окт 2008, 18:47
- Предна емблема
-
- Кабели на свещи!
от Игнатов » 30 Сеп 2008, 10:58 - 12 Отговори
- 5164 Прегл.
- Последно мнение от astoinov
08 Окт 2008, 15:38
- Кабели на свещи!
-
- Въпрос до разбирачите!!! Какво означава VANOS???
от lee » 08 Окт 2008, 14:30 - 8 Отговори
- 4272 Прегл.
- Последно мнение от lee
08 Окт 2008, 15:12
- Въпрос до разбирачите!!! Какво означава VANOS???
-
- Спирачките...
от lyubche » 08 Окт 2008, 10:29 - 8 Отговори
- 2764 Прегл.
- Последно мнение от NikiNikolov
08 Окт 2008, 13:48
- Спирачките...
-
- подгряващи свещи
от jy » 08 Окт 2008, 10:09 - 4 Отговори
- 2511 Прегл.
- Последно мнение от NikiNikolov
08 Окт 2008, 11:32
- подгряващи свещи
-
- демонтаж на борд комп?
от LANA » 07 Окт 2008, 16:42 - 10 Отговори
- 2924 Прегл.
- Последно мнение от LANA
08 Окт 2008, 9:26
- демонтаж на борд комп?
-
- Зимни гуми?
1, 2от zigzag22 » 06 Окт 2008, 14:49 - 15 Отговори
- 4452 Прегл.
- Последно мнение от batvlady79
07 Окт 2008, 23:16
- Зимни гуми?
-
- ЕТ45 става ли за Е36 ?
от DirtySouth » 07 Окт 2008, 22:45 - 1 Отговори
- 1223 Прегл.
- Последно мнение от k1k0
07 Окт 2008, 22:48
- ЕТ45 става ли за Е36 ?
-
- Размер на гуми!
от Игнатов » 07 Окт 2008, 22:02 - 4 Отговори
- 1605 Прегл.
- Последно мнение от bmwdriver
07 Окт 2008, 22:30
- Размер на гуми!
-
- Шарнири
от batvlady79 » 05 Окт 2008, 23:34 - 10 Отговори
- 3402 Прегл.
- Последно мнение от batvlady79
07 Окт 2008, 22:22
- Шарнири
-
- не отоплява/охлажда на място
1, 2от nux » 04 Окт 2008, 19:35 - 15 Отговори
- 4712 Прегл.
- Последно мнение от BiTurbo
07 Окт 2008, 20:22
- не отоплява/охлажда на място
-
- Смяна датчик разпределителен вал М50 ванос?
от МРЪСНИЯТ_ХАРИ » 07 Окт 2008, 20:14 - 0 Отговори
- 1563 Прегл.
- Последно мнение от МРЪСНИЯТ_ХАРИ
07 Окт 2008, 20:14
- Смяна датчик разпределителен вал М50 ванос?
-
- вьпросче за газта
от muk_83 » 07 Окт 2008, 18:02 - 1 Отговори
- 1047 Прегл.
- Последно мнение от kdl
07 Окт 2008, 18:43
- вьпросче за газта
-
- проблем при завиване
от vladeto_88 » 07 Окт 2008, 1:16 - 6 Отговори
- 2309 Прегл.
- Последно мнение от Brani
07 Окт 2008, 15:31
- проблем при завиване
-
- Търся си ангелски очи за Е36 купе
от aiwary » 07 Окт 2008, 9:27 - 7 Отговори
- 3228 Прегл.
- Последно мнение от Smoocki
07 Окт 2008, 12:41
- Търся си ангелски очи за Е36 купе
-
- Бензинова Печка webasto
от mladeja » 06 Окт 2008, 22:09 - 7 Отговори
- 3401 Прегл.
- Последно мнение от bum_bum
07 Окт 2008, 12:16
- Бензинова Печка webasto
-
- Стана беля
1, 2от bmwmaniq » 05 Окт 2008, 10:29 - 24 Отговори
- 6275 Прегл.
- Последно мнение от angelj
07 Окт 2008, 10:30
- Стана беля
-
- E36 Седан Кабрио
1, 2от BT9028BA » 13 Юни 2008, 12:35 - 19 Отговори
- 7966 Прегл.
- Последно мнение от k1k0
07 Окт 2008, 1:33
- E36 Седан Кабрио
-
- FK фарове на Е36 Компакт - Монтаж на ксенон???
от Znajko » 02 Окт 2008, 22:47 - 12 Отговори
- 5453 Прегл.
- Последно мнение от Znajko
07 Окт 2008, 0:31
- FK фарове на Е36 Компакт - Монтаж на ксенон???
-
- Въпрос за М52-колелото за датчика на кол. вал какво е?
от valentino » 03 Сеп 2008, 23:06 - 6 Отговори
- 2616 Прегл.
- Последно мнение от ku4eto
07 Окт 2008, 0:00
- Въпрос за М52-колелото за датчика на кол. вал какво е?
-
- Дайте мнение за зимни гуми
от black_hawk » 06 Окт 2008, 16:43 - 6 Отговори
- 2314 Прегл.
- Последно мнение от bmwdriver
06 Окт 2008, 22:38
- Дайте мнение за зимни гуми
-
- какво е това??????????????????????
от Банго » 06 Окт 2008, 22:16 - 8 Отговори
- 2781 Прегл.
- Последно мнение от bum_bum
06 Окт 2008, 22:29
- какво е това??????????????????????
-
- С какви крушки е е36 на дългите H1-? H7-?
от Mil4eV^ » 06 Окт 2008, 19:57 - 6 Отговори
- 4561 Прегл.
- Последно мнение от bmwdriver
06 Окт 2008, 21:53
- С какви крушки е е36 на дългите H1-? H7-?
-
- проблем с хидравликата
от bioz » 25 Сеп 2008, 22:48 - 13 Отговори
- 4222 Прегл.
- Последно мнение от bioz
06 Окт 2008, 21:52
- проблем с хидравликата
-
- Въпрос за цени !!
1, 2от joro_stz » 28 Сеп 2008, 20:29 - 17 Отговори
- 4934 Прегл.
- Последно мнение от Garribaldi
06 Окт 2008, 21:51
- Въпрос за цени !!
-
- Една идея за теста на таблото всеки път при контакт :)
от Zaho » 06 Окт 2008, 18:27 - 4 Отговори
- 1881 Прегл.
- Последно мнение от Zaho
06 Окт 2008, 21:29
- Една идея за теста на таблото всеки път при контакт :)
-
- датчик за температурата на антифриза
от M.J. » 03 Окт 2008, 18:45 - 9 Отговори
- 2779 Прегл.
- Последно мнение от Josiv1234
06 Окт 2008, 21:10
- датчик за температурата на антифриза
-
- скоростна кутия
от jmps » 06 Окт 2008, 18:11 - 1 Отговори
- 1142 Прегл.
- Последно мнение от Binev_OuT
06 Окт 2008, 19:33
- скоростна кутия
-
- Малко помощ
от \MITETO\ DSB » 05 Окт 2008, 17:29 - 6 Отговори
- 1914 Прегл.
- Последно мнение от 6efovete
06 Окт 2008, 17:57
- Малко помощ
-
- спирачен апарат
от AQUILA1001 » 29 Сеп 2008, 14:49 - 5 Отговори
- 2249 Прегл.
- Последно мнение от ditko1
06 Окт 2008, 16:01
- спирачен апарат
-
- Търся майстор
от pepy_81 » 06 Окт 2008, 15:41 - 1 Отговори
- 1257 Прегл.
- Последно мнение от barty
06 Окт 2008, 15:56
- Търся майстор
-
- Тресе при спиране след дълго каране
от radosi » 02 Окт 2008, 2:38 - 14 Отговори
- 4032 Прегл.
- Последно мнение от radosi
06 Окт 2008, 12:48
- Тресе при спиране след дълго каране
-
- Превод на послание от борд. компа
от emiche » 05 Окт 2008, 20:15 - 6 Отговори
- 3638 Прегл.
- Последно мнение от nParMaTuK
06 Окт 2008, 12:33
- Превод на послание от борд. компа
-
- 325TDS в Coupe?
1, 2от joreto_88 » 04 Окт 2008, 1:31 - 15 Отговори
- 4360 Прегл.
- Последно мнение от стан
06 Окт 2008, 11:44
- 325TDS в Coupe?
-
- проблем 318ис
от joreto007 » 06 Окт 2008, 0:57 - 3 Отговори
- 1664 Прегл.
- Последно мнение от julian_79
06 Окт 2008, 9:03
- проблем 318ис
-
- Проверка по VIN
от s087 » 03 Окт 2008, 17:30 - 8 Отговори
- 51176 Прегл.
- Последно мнение от Веселин|Василев
06 Окт 2008, 3:53
- Проверка по VIN
-
- проверка на маслото в скоростите
от ivvov » 05 Окт 2008, 8:20 - 10 Отговори
- 6245 Прегл.
- Последно мнение от batvlady79
05 Окт 2008, 22:50
- проверка на маслото в скоростите
-
- Парно / климатроник - въпрос
от Sea Eagle » 04 Окт 2008, 12:48 - 4 Отговори
- 1759 Прегл.
- Последно мнение от Sea Eagle
05 Окт 2008, 22:43
- Парно / климатроник - въпрос
-
- Нещо стана... ама какво...
1, 2от soreman » 12 Сеп 2004, 19:02 - 15 Отговори
- 5675 Прегл.
- Последно мнение от penio
05 Окт 2008, 22:06
- Нещо стана... ама какво...
-
- Проблем с паленето
от presledvach » 05 Окт 2008, 21:34 - 0 Отговори
- 837 Прегл.
- Последно мнение от presledvach
05 Окт 2008, 21:34
- Проблем с паленето
-
- как да предпазим халогените???
от bojidar lukanov » 05 Окт 2008, 3:41 - 11 Отговори
- 3402 Прегл.
- Последно мнение от Жоро 320и
05 Окт 2008, 21:22
- как да предпазим халогените???
-
- Колко масло побира М42?
от DirtySouth » 04 Окт 2008, 21:52 - 10 Отговори
- 4099 Прегл.
- Последно мнение от DirtySouth
05 Окт 2008, 17:34
- Колко масло побира М42?
-
- Амортисьори за Е36. Съвет...
1, 2, 3от 6efovete » 29 Юни 2008, 21:04 - 37 Отговори
- 16811 Прегл.
- Последно мнение от aisikterix
05 Окт 2008, 17:29
- Амортисьори за Е36. Съвет...
-
- Как се слага капачето на климатичния филътр ?
от DirtySouth » 04 Окт 2008, 21:14 - 2 Отговори
- 1417 Прегл.
- Последно мнение от DirtySouth
05 Окт 2008, 17:03
- Как се слага капачето на климатичния филътр ?
-
- Проблем с бензиновата помпа!!!
от BH5482BH » 04 Окт 2008, 16:07 - 3 Отговори
- 1659 Прегл.
- Последно мнение от arkadas
05 Окт 2008, 14:45
- Проблем с бензиновата помпа!!!
-
- Кори на вратите - сваляне, как ?!? !!!DELETE!!!
от maiden » 29 Сеп 2008, 19:36 - 9 Отговори
- 11229 Прегл.
- Последно мнение от maiden
05 Окт 2008, 12:55
- Кори на вратите - сваляне, как ?!? !!!DELETE!!!
-
- някой били ми проверил този вин EL40315
от KIRO » 04 Окт 2008, 21:35 - 3 Отговори
- 1721 Прегл.
- Последно мнение от BiTurbo
05 Окт 2008, 12:30
- някой били ми проверил този вин EL40315
-
- Е36 клапан на парното
от VT5602AK » 02 Окт 2008, 0:48 - 6 Отговори
- 2276 Прегл.
- Последно мнение от VT5602AK
05 Окт 2008, 9:02
- Е36 клапан на парното
-
- Проблем с маслото при е36 318и
от lord_dairon » 02 Окт 2008, 20:17 - 3 Отговори
- 1399 Прегл.
- Последно мнение от stef4o_BMW
05 Окт 2008, 1:49
- Проблем с маслото при е36 318и
-
- скорости от 316i на 320i
от coupe112 » 02 Окт 2008, 14:52 - 11 Отговори
- 3634 Прегл.
- Последно мнение от coupe112
05 Окт 2008, 1:04
- скорости от 316i на 320i
-
- Ве4е с нова баварка и то купе(снимки в галерията ми)
1, 2от stef4o_BMW » 03 Окт 2008, 21:31 - 25 Отговори
- 6865 Прегл.
- Последно мнение от stef4o_BMW
05 Окт 2008, 0:56
- Ве4е с нова баварка и то купе(снимки в галерията ми)
-
- памагайте
от super_bojo » 03 Окт 2008, 19:51 - 10 Отговори
- 2548 Прегл.
- Последно мнение от super_bojo
05 Окт 2008, 0:05
- памагайте
-
- Източване на антифриза!
от Игнатов » 03 Окт 2008, 20:32 - 12 Отговори
- 4776 Прегл.
- Последно мнение от Binev_OuT
04 Окт 2008, 21:40
- Източване на антифриза!
-
- Проблем с вратата/ел.стъкло на купе
от vladye » 02 Окт 2008, 2:18 - 11 Отговори
- 3507 Прегл.
- Последно мнение от Мишел
04 Окт 2008, 19:54
- Проблем с вратата/ел.стъкло на купе
-
- задно окачване
от mg87 » 04 Окт 2008, 15:49 - 2 Отговори
- 1310 Прегл.
- Последно мнение от mg87
04 Окт 2008, 17:14
- задно окачване
-
- амортисьори за 318 тдс 96г
от татрата » 04 Окт 2008, 14:47 - 0 Отговори
- 1018 Прегл.
- Последно мнение от татрата
04 Окт 2008, 14:47
- амортисьори за 318 тдс 96г
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл