E36
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 80254 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- Пали само като откача и след това закача клемата на акомулат
от boy80 » 19 Окт 2008, 20:03 - 1 Отговори
- 1247 Прегл.
- Последно мнение от ивчо3
20 Окт 2008, 14:14
- Пали само като откача и след това закача клемата на акомулат
-
- питане за нов ключ
от valeto » 20 Окт 2008, 11:01 - 2 Отговори
- 1270 Прегл.
- Последно мнение от valeto
20 Окт 2008, 13:01
- питане за нов ключ
-
- Пробка за антифриз на двигателя?
от metodi80 » 19 Окт 2008, 22:27 - 12 Отговори
- 3992 Прегл.
- Последно мнение от GVT
20 Окт 2008, 12:43
- Пробка за антифриз на двигателя?
-
- Имам продлем със степените на парното и лампата на ARB
1, 2от qwerty1234 » 17 Окт 2008, 15:12 - 23 Отговори
- 5498 Прегл.
- Последно мнение от qwerty1234
20 Окт 2008, 12:17
- Имам продлем със степените на парното и лампата на ARB
-
- питане за въздушен филтър
от boywalking » 19 Окт 2008, 21:14 - 5 Отговори
- 2382 Прегл.
- Последно мнение от DREminem
20 Окт 2008, 1:50
- питане за въздушен филтър
-
- относно добавките към маслото за скорости на 318is
от srd » 17 Окт 2008, 16:16 - 10 Отговори
- 4309 Прегл.
- Последно мнение от insane_v
19 Окт 2008, 23:37
- относно добавките към маслото за скорости на 318is
-
- Е36 coupe М50->Е34 М51 или E36 coupe M51 ???
от joreto_88 » 18 Окт 2008, 23:11 - 11 Отговори
- 3322 Прегл.
- Последно мнение от стан
19 Окт 2008, 23:35
- Е36 coupe М50->Е34 М51 или E36 coupe M51 ???
-
- Щанга или накрайник...
от Kambe » 19 Окт 2008, 23:10 - 1 Отговори
- 1242 Прегл.
- Последно мнение от Le Transporteur
19 Окт 2008, 23:21
- Щанга или накрайник...
-
- Проблем с температурата!?
1, 2от nelim » 10 Окт 2008, 21:54 - 23 Отговори
- 7489 Прегл.
- Последно мнение от nelim
19 Окт 2008, 21:42
- Проблем с температурата!?
-
- бобина м43?- вече със снимки
1, 2от mihal » 29 Сеп 2008, 22:08 - 23 Отговори
- 7540 Прегл.
- Последно мнение от NetWar
19 Окт 2008, 20:24
- бобина м43?- вече със снимки
-
- ел техник в неделя?
от FaceOff » 19 Окт 2008, 13:14 - 6 Отговори
- 2498 Прегл.
- Последно мнение от plradev
19 Окт 2008, 19:55
- ел техник в неделя?
-
- проблем с оборотите и вентилатора
от hpms » 19 Окт 2008, 16:30 - 0 Отговори
- 795 Прегл.
- Последно мнение от hpms
19 Окт 2008, 16:30
- проблем с оборотите и вентилатора
-
- Глава от М40Б18 съвместима ли е с М40Б16 мотор
от тончев » 18 Окт 2008, 20:41 - 5 Отговори
- 2087 Прегл.
- Последно мнение от Alexi
19 Окт 2008, 16:18
- Глава от М40Б18 съвместима ли е с М40Б16 мотор
-
- С какво да смажа шибедаха (релсите по който се движи)
от boywalking » 18 Окт 2008, 14:33 - 8 Отговори
- 2796 Прегл.
- Последно мнение от S 70/3
19 Окт 2008, 16:14
- С какво да смажа шибедаха (релсите по който се движи)
-
- Искам да попитам ?
от Heinekenn » 19 Окт 2008, 0:29 - 7 Отговори
- 2279 Прегл.
- Последно мнение от Znajko
19 Окт 2008, 10:57
- Искам да попитам ?
-
- при трика с таблото
от BiTurbo » 18 Окт 2008, 13:32 - 7 Отговори
- 2896 Прегл.
- Последно мнение от muk_83
18 Окт 2008, 22:15
- при трика с таблото
-
- Сваляне на газова уредба
1, 2от TodorIsov » 16 Окт 2008, 9:07 - 18 Отговори
- 12823 Прегл.
- Последно мнение от miro20
18 Окт 2008, 22:09
- Сваляне на газова уредба
-
- Спукана глава от прегряване
1, 2от golfhi » 09 Окт 2008, 20:17 - 25 Отговори
- 15018 Прегл.
- Последно мнение от павката
18 Окт 2008, 17:31
- Спукана глава от прегряване
-
- Имам ли блокиращи устройства на диферинциала?
от alkomet » 18 Окт 2008, 13:27 - 4 Отговори
- 2156 Прегл.
- Последно мнение от joreto_88
18 Окт 2008, 17:03
- Имам ли блокиращи устройства на диферинциала?
-
- турбо и 318tds!
от jy » 16 Окт 2008, 21:56 - 11 Отговори
- 5881 Прегл.
- Последно мнение от vld
18 Окт 2008, 12:56
- турбо и 318tds!
-
- проблем с оборотите на празен ход
1, 2от lupo13 » 08 Окт 2008, 20:55 - 28 Отговори
- 7466 Прегл.
- Последно мнение от венугата
18 Окт 2008, 3:41
- проблем с оборотите на празен ход
-
- Ляв Бъбрек за е36 318ис спешно
от BrkN » 17 Окт 2008, 22:51 - 4 Отговори
- 1897 Прегл.
- Последно мнение от Mamouk
18 Окт 2008, 0:55
- Ляв Бъбрек за е36 318ис спешно
-
- Съвет при покупка на BMW
от lichef » 24 Юни 2008, 11:02 - 10 Отговори
- 3955 Прегл.
- Последно мнение от Mamouk
18 Окт 2008, 0:52
- Съвет при покупка на BMW
-
- ТЪРСЯ ЧОВЕК ЗА МОНТАЖ НА ПЛАЗМЕН КИЛОМЕТРАЖ
1, 2от 325i » 14 Окт 2008, 15:49 - 15 Отговори
- 8225 Прегл.
- Последно мнение от shnitzera
18 Окт 2008, 0:42
- ТЪРСЯ ЧОВЕК ЗА МОНТАЖ НА ПЛАЗМЕН КИЛОМЕТРАЖ
-
- проблем с абс
от kabalo » 17 Окт 2008, 21:07 - 4 Отговори
- 1564 Прегл.
- Последно мнение от TodorIsov
17 Окт 2008, 23:44
- проблем с абс
-
- филтър в купето ?
1, 2от Valkata » 05 Окт 2008, 21:56 - 28 Отговори
- 9122 Прегл.
- Последно мнение от michi69
17 Окт 2008, 23:16
- филтър в купето ?
-
- При палене на двигателя?
1, 2от battery83 » 15 Окт 2008, 18:59 - 17 Отговори
- 4824 Прегл.
- Последно мнение от Enderial
17 Окт 2008, 22:59
- При палене на двигателя?
-
- гумички на клапани 318ис, смяна
от dopestar » 13 Окт 2008, 21:22 - 8 Отговори
- 3286 Прегл.
- Последно мнение от remaka
17 Окт 2008, 20:35
- гумички на клапани 318ис, смяна
-
- Клатене при ТДС
от LAST RIDE » 17 Окт 2008, 19:12 - 0 Отговори
- 888 Прегл.
- Последно мнение от LAST RIDE
17 Окт 2008, 19:12
- Клатене при ТДС
-
- Къде е номера на двигателя на ИС ?
от Ogi » 17 Окт 2008, 10:36 - 0 Отговори
- 1013 Прегл.
- Последно мнение от Ogi
17 Окт 2008, 10:36
- Къде е номера на двигателя на ИС ?
-
- Как се казва тази част?
от kliuna » 15 Окт 2008, 20:35 - 2 Отговори
- 1861 Прегл.
- Последно мнение от muk_83
17 Окт 2008, 9:24
- Как се казва тази част?
-
- Има ли разлика между люковете на Е36 и е34. Спешно!!!
от melody1 » 16 Окт 2008, 22:48 - 2 Отговори
- 1231 Прегл.
- Последно мнение от Kristopher
16 Окт 2008, 23:49
- Има ли разлика между люковете на Е36 и е34. Спешно!!!
-
- джанти от Е28
1, 2от MiSho_Spiralata » 12 Окт 2008, 14:18 - 15 Отговори
- 4760 Прегл.
- Последно мнение от bmw_324d
16 Окт 2008, 19:57
- джанти от Е28
-
- какво е това?
от Joroboy » 16 Окт 2008, 19:02 - 2 Отговори
- 1368 Прегл.
- Последно мнение от Mamouk
16 Окт 2008, 19:11
- какво е това?
-
- За компресора на климатика!
от Kregec » 15 Окт 2008, 17:35 - 5 Отговори
- 2123 Прегл.
- Последно мнение от Kregec
16 Окт 2008, 19:05
- За компресора на климатика!
-
- Проблем при ряско натискане на спирачките или ряско спиране
от Mil4eV^ » 15 Окт 2008, 23:42 - 5 Отговори
- 1961 Прегл.
- Последно мнение от Exy
16 Окт 2008, 18:01
- Проблем при ряско натискане на спирачките или ряско спиране
-
- Проблем със автоматична антена...
1, 2от Kambe » 14 Окт 2008, 19:36 - 15 Отговори
- 5193 Прегл.
- Последно мнение от Kambe
16 Окт 2008, 17:34
- Проблем със автоматична антена...
-
- Тунинг или настройка на обикновенна/вакумна газова уредба
от radosi » 13 Окт 2008, 21:17 - 14 Отговори
- 6312 Прегл.
- Последно мнение от vicho
16 Окт 2008, 16:55
- Тунинг или настройка на обикновенна/вакумна газова уредба
-
- 2 бързи леко тъпи въпроса
от taba4ko » 16 Окт 2008, 12:11 - 3 Отговори
- 1688 Прегл.
- Последно мнение от taba4ko
16 Окт 2008, 12:43
- 2 бързи леко тъпи въпроса
-
- скарца ми волана
от mg87 » 13 Окт 2008, 19:44 - 10 Отговори
- 3202 Прегл.
- Последно мнение от [Georgi]
16 Окт 2008, 12:42
- скарца ми волана
-
- Колеги кое и каде е релето за мигачите?
от Nukem » 15 Окт 2008, 20:36 - 3 Отговори
- 9571 Прегл.
- Последно мнение от Nukem
16 Окт 2008, 8:25
- Колеги кое и каде е релето за мигачите?
-
- ОТ КАДЕ СЕ ВАДИ РАДИАТОРА НА ПАРНОТО 1.6и компакт
1, 2, 3от deni & rado » 08 Окт 2008, 20:45 - 35 Отговори
- 12587 Прегл.
- Последно мнение от horsepower
16 Окт 2008, 2:40
- ОТ КАДЕ СЕ ВАДИ РАДИАТОРА НА ПАРНОТО 1.6и компакт
-
- Проблем със сервото!
от belial » 15 Окт 2008, 15:45 - 4 Отговори
- 1703 Прегл.
- Последно мнение от belial
15 Окт 2008, 23:02
- Проблем със сервото!
-
- BMW 320 97
от сашо4599 » 15 Окт 2008, 16:45 - 3 Отговори
- 1704 Прегл.
- Последно мнение от Mihmor
15 Окт 2008, 20:34
- BMW 320 97
-
- като карам по павета се чува странен звук.... ???!?!
от boywalking » 14 Окт 2008, 23:41 - 14 Отговори
- 5055 Прегл.
- Последно мнение от Garribaldi
15 Окт 2008, 19:41
- като карам по павета се чува странен звук.... ???!?!
-
- Проблем с климатроника .
от Trixster » 15 Окт 2008, 11:17 - 2 Отговори
- 1304 Прегл.
- Последно мнение от Trixster
15 Окт 2008, 12:01
- Проблем с климатроника .
-
- върпос за парното
от bioz » 15 Окт 2008, 9:16 - 1 Отговори
- 1288 Прегл.
- Последно мнение от Василев
15 Окт 2008, 10:23
- върпос за парното
-
- ПОМОЩ ???
от митко-бмв1 » 13 Окт 2008, 21:02 - 11 Отговори
- 3122 Прегл.
- Последно мнение от pistata9889
15 Окт 2008, 0:12
- ПОМОЩ ???
-
- нямам съединител!
от boy80 » 05 Окт 2008, 16:32 - 12 Отговори
- 3669 Прегл.
- Последно мнение от Миро 40
14 Окт 2008, 23:23
- нямам съединител!
-
- проблем с газта
1, 2от Василев » 13 Окт 2008, 16:34 - 23 Отговори
- 6040 Прегл.
- Последно мнение от pistata9889
14 Окт 2008, 23:18
- проблем с газта
-
- дълготрайност на двигател 318 тдс
от Миро 40 » 14 Окт 2008, 22:32 - 2 Отговори
- 1358 Прегл.
- Последно мнение от bmwdriver
14 Окт 2008, 22:36
- дълготрайност на двигател 318 тдс
-
- външна температура е 36
от huligana na altubana » 14 Окт 2008, 22:23 - 2 Отговори
- 1200 Прегл.
- Последно мнение от bmwdriver
14 Окт 2008, 22:31
- външна температура е 36
-
- гума..претъркване?
1, 2от furiozo » 14 Окт 2008, 16:13 - 21 Отговори
- 5490 Прегл.
- Последно мнение от furiozo
14 Окт 2008, 22:24
- гума..претъркване?
-
- 320и
от ivailo » 14 Окт 2008, 21:58 - 4 Отговори
- 1872 Прегл.
- Последно мнение от santo_bansko
14 Окт 2008, 22:06
- 320и
-
- Към новите във форума
1, 2от Binev_OuT » 11 Окт 2008, 12:32 - 26 Отговори
- 6828 Прегл.
- Последно мнение от Binev_OuT
14 Окт 2008, 16:51
- Към новите във форума
-
- подгряване течност чистачки
от Людмил » 14 Окт 2008, 10:08 - 5 Отговори
- 2595 Прегл.
- Последно мнение от Acoto®
14 Окт 2008, 13:51
- подгряване течност чистачки
-
- какъв антифриз да си купя?
1, 2от santo_bansko » 11 Окт 2008, 21:17 - 24 Отговори
- 7579 Прегл.
- Последно мнение от joreto_88
14 Окт 2008, 12:41
- какъв антифриз да си купя?
-
- ПОМОЩ!!!Гасне ми колата като е студена...
1, 2от Stur6ela » 12 Окт 2008, 19:55 - 15 Отговори
- 6258 Прегл.
- Последно мнение от b00st
14 Окт 2008, 2:10
- ПОМОЩ!!!Гасне ми колата като е студена...
-
- БОРДОВИ КОМП
от pistata9889 » 13 Окт 2008, 19:55 - 8 Отговори
- 3318 Прегл.
- Последно мнение от pistata9889
13 Окт 2008, 23:46
- БОРДОВИ КОМП
-
- ЗА ТРИЕНЕ - Форума се напълни с глупости
1, 2от mihal » 13 Окт 2008, 18:06 - 18 Отговори
- 5112 Прегл.
- Последно мнение от l-s
13 Окт 2008, 23:37
- ЗА ТРИЕНЕ - Форума се напълни с глупости
-
- Възможно ли е да се монтира климатик на кола без климатик???
1, 2от ognian86 » 08 Окт 2008, 10:18 - 17 Отговори
- 5580 Прегл.
- Последно мнение от ognian86
13 Окт 2008, 21:22
- Възможно ли е да се монтира климатик на кола без климатик???
-
- отпадат уредите на тааблото 320и ванос
от МОМО » 11 Окт 2008, 11:29 - 7 Отговори
- 2407 Прегл.
- Последно мнение от BManoWar
13 Окт 2008, 20:52
- отпадат уредите на тааблото 320и ванос
-
- Въпросче за предните лайсни на бронията?
от ditko1 » 12 Окт 2008, 15:14 - 10 Отговори
- 3430 Прегл.
- Последно мнение от ditko1
13 Окт 2008, 20:12
- Въпросче за предните лайсни на бронията?
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл